"Tropiciele". 2. sezon mrocznej komedii o nastolatkach od lutego w TNT [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paczka detektywów-amatorów z Nowego Jorku powraca w drugim sezonie serialu „Tropiciele”. Przyjaciele, którzy będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami wywołanej przez siebie tragedii, szybko zatęsknią za zwykłymi, codziennymi problemami. Premiera w lutym na kanale TNT.

Multimedia

Twórcy „Tropicieli” wzięli sobie do serca słynne powiedzenie Alfreda Hitchocka, według którego dobry film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Drugi sezon serialu TNT rozpoczyna się od mocnego uderzenia – Dory i jej przyjaciele muszą zatrzeć ślady popełnionej pod koniec pierwszego sezonu zbrodni.

Bohaterowie podejmą próbę powrotu do normalnego życia, jednak szybko okaże się, że poczucie winy niełatwo zagłuszyć. Sprawy skomplikują się jeszcze bardziej, kiedy do akcji wkroczy nowa bohaterka – dociekliwa policjantka Joy.

Nowe osoby w obsadzie! Kiedy premiera nowych odcinków serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Tropiciele” to serial z gatunku określanego jako „comedy drama”. Produkcja opowiada o czwórce pogubionych życiowo dwudziestolatków, którzy usiłując odnaleźć się w nowojorskiej rzeczywistości, przez przypadek wplątują się kryminalną zagadkę.

W rolach głównych występują Alia Shawkat („Bogaci Bankruci”), John Reynolds („Stranger Things”), Meredith Hagner („Męska robota”) i John Early („Sąsiedzi 2”). Pierwszy sezon „Tropicieli” cieszył się powodzeniem zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Serial zdobył imponującą ocenę 100% w serwisie Rotten Tomatoes, a do jego oglądania zachęcał nawet legendarny twórca horrorów, Stephen King.

"TROPICIELE" SEZON 2. OD 20 LUTEGO NA ANTENIE TNT

Zobacz galerię

"4 BLOCKS". Veysel i Karolina Łodyga o arabskich klanach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×