"Tropiciele". Nowy kryminał nakręcony na terenie RPA od Cinemax! Kiedy premiera?

Serial produkcji Cinemax "Tropiciele" to wielowątkowy thriller akcji ze zorganizowaną przestępczością, przemytem diamentów i międzynarodowym terroryzmem w tle. Produkcja w całości nakręcona została na terenie RPA. Premiera serialu odbędzie się 6 czerwca w HBO GO.

Multimedia

Serial "Tropiciele" (Trackers) jest ekranizacją głośnego, międzynarodowego bestsellera autorstwa Deona Meyera. Trzy główne wątki historii składają się na pełną akcji i zmyślnie poprowadzoną intrygę, która toczy się w różnych zakątkach RPA ze spektakularnym finałem w Kapsztadzie. W tle nie zabraknie zorganizowanej przestępczości, przemytu diamentów, zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, czarnych nosorożców, CIA i wątku międzynarodowego terroryzmu.

W rolach głównych w serialu "Tropiciele" występują: James Gracie (serial Kontra, Syberia), Rolanda Marais (Lied van die Lappop), Ed Stoppard (serial Templariusze, Pianista), Sandi Schultz (seriale Nowojorscy gliniarze, Miasto Aniołów), Brendon Daniels (Arendsvlei), Trix Vivier (Sterlopers, Waterfront), Thapelo Mokoena (Mandela: Droga do wolności) i Sisanda Henna (Tsha Tsha, This Life).

Nowy odważny i szczery serial HBO! Wkrótce premieraZobacz więcej

Serial wyreżyserował Jyri Kähönen (Bordertown). Autorem zdjęć jest Ivan Strasburg (seriale HBO Generation Kill: Czas wojny, Treme). Obowiązki producentów wykonawczych pełnili: Cobus van den Berg, Tim Theron, Jonathan Drake, Robert Thorogood oraz Deon Meyer. Producentem kreatywnym był Steve Maher. Obowiązki producentki serialu pełniła Rebecca Fuller-Campbell. Serial został wyprodukowany został przez Cinemax, spółki Three River Fiction i Scene23 we współpracy z M-Net i ZDF.

Serial "Tropiciele" powstał na podstawie scenariusza Roberta Thorogooda i jest ekranizacją powieści Deona Meyera. Wszystkie zdjęcia do produkcji zrealizowane zostały na terenie RPA. Premiera serialu zaplanowana została na 6 czerwca w HBO GO. Premiera na antenie Cinemax odbędzie się natomiast 20 czerwca o godzinie 20:00. Serial składa się z 6 odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×