"True Detective". Fani "Detektywa" z tęsknotą wspominają 1. sezon i komentują powstanie kolejnego

HBO zamówiło serial obyczajowy "True Detective: Night Country" z Jodie Foster i Kali Reis w rolach głównych. Fani "Detektywa" z tęsknotą wspominają 1. sezon i komentują informację o powstaniu kolejnego.

Multimedia

Fani "Detektywa" z tęsknotą wspominają 1. sezon i komentują informację o powstaniu kolejnego

HBO zamówiło serial obyczajowy "True Detective: Night Country", którego showrunnerką, scenarzystką, reżyserką i producentką wykonawczą jest Issa López. W rolach głównych w serialu wystąpią Kali Reis i Jodie Foster, która będzie pełnić także obowiązki producentki wykonawczej. Produkcja będzie kolejną odsłona antologii serialowej Detektyw (True Detective) i zostanie nakręcona w Islandii.

Jak powiedziała Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani powrotem do świata "True Detective", jak również współpracą z wszechstronnie utalentowaną Issą López. Jej wyjątkowa wizja części "Night Country" będzie pięknie zrealizowana dzięki Jodie Foster i Kali Reis w rolach głównych.

A co widzowie sądzą o kolejnym "Detektywie"? Wielu fanów jest zaskoczonych tym projektem. Niektórzy z prawdziwym "Detektywem" utożsamiają jedynie pierwszy sezon, który skupiał się na postaciach Rustina Cohle'a (Matthew McConaughey) i Martina Harta (Woody Harrelson). Dwa kolejne sezony przedstawiły nowych detektywów, ale pomimo gwiazdorskiej obsady - Colin Farrell i Rachel McAdams w 2. sezonie oraz Mahershala Ali i Stephen Dorff w 3. - nie osiągnęły już tak wielkiego sukcesu, jak pierwsza odsłona serii. Teraz, przy okazji ogłoszenia czwartego sezonu, niektórzy nie są nawet pewni, czy chodzi o kolejny sezon, czy o nowy serial.

Będzie kolejny sezon "True Detective". W obsadzie Jodie Foster! Zobacz więcej

Więc to jest nowy serial czy nowy sezon? Jestem skołowany.

To był 3. sezon?

Takich tweetów można w ostatnich godzinach znaleźć dziesiątki. Fani podsumowują też minione sezony:

  1. sezon to moim zdaniem dosłownie genialna telewizja, 2. sezonu nawet nie pamiętam, nie skończyłem go, 3. sezon był właściwie dobry, a z Jodie Foster w 4. sezonie mogę tylko mieć nadzieję, że będzie dobrze.

Żałuję, że "True Detective" nie jest miniserialem, 1. sezon był najlepszy

Będę udawać, że tylko 1. sezon istnieje

  1. sezon był arcydziełem

Wiele sceptycznych komentatorów jednak widzi nadzieję w Jodie Foster. Aktorka od lat rzadko pojawia się na ekranie, więc każda produkcja z jej udziałem automatycznie staje się bardziej intrygująca.

Jedynym ratunkiem jest Jodie Foster, gdyby nie ona byłbym bardzo zawiedziony.

Jaki będzie 4. sezon? Na razie znamy jedynie obsadę oraz ogólny zarys historii: kiedy w Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, bez śladu znika sześć osób obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal. Aby rozwiązać tę sprawę, policjantki Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis) będą musiały zmierzyć się z mrokiem, także tym, który noszą w sobie, i stanąć twarzą w twarz z niedającymi spokoju prawdami, które kryją się pod wieczną zmarzliną.

Te filmy i seriale są najchętniej oglądane na HBO Max w PolsceZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×