Trybson z "Warsaw Shore": Dostaję propozycje seksu, spotkania, małżeństwa

Paweł "Trybson" Trybała, jeden z bohaterów reality show MTV "Warsaw Shore" opowiedział, jakie wiadomości dostaje od fanek.

Multimedia

Trybson jest najbardziej charakterystycznym uczestnikiem programu "Warsaw Shore". Celebryta, którego popularność po programie jeszcze wzrosła, na każdym kroku spotyka się z oznakami sympatii. Szczególnie kobiety chętnie okazują mu zainteresowanie i to często w dość bezpośredni sposób.

CZYTAJ TAKŻE: TRYBSON Z "WARSAW SHORE" CHCIAŁBY WALCZYĆ W MMA Z NAJMANEM I BURNEIKĄ BONUS BGC ZAPRASZA TRYBSONA DO WALKI MMA!

- Myślałem, że mogę stać się bohaterem dla małolat, ale większość to dojrzałe kobiety. Przysyłają mi listy, zdjęcia, propozycje seksu, spotkania, małżeństwa. Piszą: "chcę być Twoją gąską", "Kocham cię, pragnę się z Tobą kochać", "Musisz być moim mężem". 100 tysięcy fanów polubiło mój profil na FB. Szok, że jestem tak lubianą osobą. Jeszcze kilka tygodni temu byłem szarym człowiekiem, a teraz piszą o mnie artykuły. Niejedną noc zarwałem, żeby przeczytać o sobie - wyznał Trybson w rozmowie z "Newsweekiem".

CZYTAJ TAKŻE: CZY ELIZA I TRYBSON Z "WARSAW SHORE" SĄ RAZEM?! TRYBSON Z "WARSAW SHORE": JAK SIEBIE W TELEWIZJI OBEJRZAŁEM, TO BARDZO NIEŁADNIE TO WYGLĄDAŁO

Celebryta zdradził również, jaki komentarz, na który natknął się w internecie, najbardziej go zabolał.

- Najbardziej mnie zabolało, kiedy ktoś napisał "Ty parówo". Nigdy parówą nie byłem. To określenie bardzo obraźliwe. Tak się mówi na frajera, człowieka bez zasad, ja nigdy nikogo nie sprzedałem, dbam o przyjaciół. Napisałem do gościa, żeby powiedział mi to prosto w oczy. Chciałem się ustawić na solówę. Potem gość zrobił screena, wrzucił na forum moje pogróżki i zaczęło się piekło. Ale mój honor nie pozwala obrażać się bezkarnie - zapewnił w rozmowie z "Newsweekiem".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×