Trzeci sezon "Bogatych dzieciaków" na E! od 7 czerwca

Na antenę E! Entertainment Television z trzecim sezonem powraca najszykowniejsza młodzież Los Angeles – Bogate Dzieciaki z Beverly Hills. W tej serii nie zabraknie dramatów i prawdziwych wzruszeń, szczególnie, że do paczki przyjaciół dołączy Taylor-Ann Hasselhoff. Premiera w niedzielę 7 czerwca o godz. 21:00.

Multimedia

Nowe posty, nowe hasztagi, nowe zdjęcia z wakacji, które naprawdę nie potrzebują filtra i nowe dramaty czekają fanów Morgan Stewart, Dorothy Wang, EJ Johnsona, Roxy Sowlaty, Jonny’ego Drubela i Brendana Fitzpatricka w najnowszym, trzecim sezonie Bogatych Dzieciaków z Beverly Hills. Show, składające się z ośmiu godzinnych odcinków, będzie miało swoją premierę 7 czerwca o godz. 21.00 tylko na antenie E!

Najważniejszym wydarzeniem sezonu będzie wprowadzenie do grupy przez EJ Johnsona wschodzącej gwiazdy, córki kultowego Davida Hasselhoffa, Taylor-Ann Hasselhoff, która przygotowuje się do wydania swojego pierwszego singla i startu własnego magazynu. Okazuje się, że w liceum były z Roxy najlepszymi przyjaciółkami, a za ich rozstaniem kryje się prawdziwy dramat!

Chusteczki przydadzą się wszystkim zagorzałym fanom oryginalnego związku Morgan i Brendana, którzy pod koniec poprzedniego sezonu, podczas wycieczki do Wyoming, uświadomili sobie, że ich związek to jednak coś naprawdę wyjątkowego. W tym sezonie Brendan decyduje się na oświadczyny, a wierni widzowie E! będą mieli okazję zobaczyć wszystkie detale, od wyboru tego jedynego wyjątkowego pierścionka, przez zwabienie Morgan w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie, aż po romantycznie staroświeckie poproszenie rodziców dziewczyny o jej rękę.

Ciężkie chwile czekają EJ Johnsona, który miał problemy z radzeniem sobie ze swoim gniewem spowodowanym dziecięcymi traumami – był prześladowany ze względu na swoją orientację i figurę. EJ decyduje się na zmniejszenie żołądka, które prowadzi do znacznej utraty uwagi, dzięki czemu chłopak w końcu odzyskuje kontrolę nad swoim życiem.

Dorothy nie ustaje w wysiłkach, by udowodnić swojemu ojcu, że ona także może zostać business woman i wypuszcza kolekcję naszyjników ze swoimi ulubionymi hasztagami. Cała paczka jest zmęczona jej zachowaniem, dlatego postanawiają dać dziewczynie słoną nauczkę… podczas jej przyjęcia urodzinowego!

Roxy odnosi kolejne sukcesy w projektowaniu mieszkań, po tym, jak rodzice odebrali jej dostęp do konta bankowego, by w końcu się usamodzielniła. Teraz postanowiła odnaleźć miłość swojego życia i rzuciła się w wir randek.

Bogate Dzieciaki z Beverly Hills – od 7 czerwca o godz. 21.00, od 21 czerwca o godz. 20.00 tylko na antenie E!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×