Trzeci sezon serialu "Newsroom" od 8 grudnia w HBO [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już od 8 grudnia widzowie HBO będą mogli oglądać trzeci, finałowy sezon serialu "Newsroom", który odsłania kulisy działania informacyjnej stacji telewizyjnej. Twórcą serialu jest Aaron Sorkin, a w głównej roli występuje Jeff Daniels. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

Multimedia

Will McAvoy (Jeff Daniels) jest gwiazdą telewizji informacyjnej. Razem z producentką programu MacKenzie McHale (Emily Mortimer) starają się tworzyć wiarygodny i wartościowy program informacyjny News Night w stacji ACN. Pomaga im w tym zaangażowana w swoją pracę ekipa newsroomu. Twórcy serwisu próbują za wszelką cenę rzetelnie i możliwie najszybciej dostarczać wiarygodne informacje, mając świadomość, że nie każda wiadomość, która do nich dociera jest prawdą. W trzecim sezonie dziennikarze odkrywają wyciek tajnych dokumentów rządowych. Jednocześnie firmie, w której pracują, grozi wrogie przejęcie. Akcja nowych odcinków rozgrywa się tuż po zamachu bombowym podczas maratonu w Bostonie.

Twórcą serialu jest uhonorowany Oscarem Aaron Sorkin ("The Social Network", "Moneyball"), który obnaża skomplikowaną i pełną intryg codzienność stacji informacyjnej. Pokazuje emocje i zaangażowanie pracowników newsroomu, a także rozterki dziennikarzy rozdartych między oglądalnością a wiarygodnością. W głównej roli występuje nominowany za swoją rolę do Złotego Globu Jeff Daniels ("Purpurowa róża z Kairu", "Walka żywiołów"). Partnerują mu Emily Mortimer ("Wyspa tajemnic", "Hugo i jego wynalazek") oraz Sam Waterston ("Pola śmierci", "Człowiek z księżyca"). W pozostałych rolach występują John Gallagher, Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn, a także gościnnie Jane Fonda. "Newsroom" był nominowany do Złotego Globu w prestiżowej kategorii „najlepszy serial”.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu "Newsroom" będzie można oglądać od 8 grudnia w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w HBO. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

Zobacz wideo!

FILM https//youtu.be/mcycWTi3Yr0

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×