Trzecia część "Kogla Mogla" wkrótce w kinach!

Premiera trzeciej części kultowej serii "Kogel Mogel", na którą fani czekali niemal 30 lat, zbliża się wielkimi krokami! "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" trafi do kin 25 stycznia. W sieci jest już zwiastun najbardziej wyczekiwanej komedii nadchodzącego roku oraz teledysk do nowej wersji piosenki "Szukaj mnie" w wykonaniu Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego.

Multimedia

Jak zamienić pomidor w broń masowego rażenia? Kto sypia z Szakirą? I kto morduje na wsi krasnoludki? Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w nowej, zwariowanej komedii Ilony Łepkowskiej (scenariusz), Kordiana Piwowarskiego (reżyseria) i firmy MTL Maxfilm: "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"!

Kto jest kim w 3. części kultowej polskiej komedii? Poznaj wszystkich bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

W zwiastunie "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" zobaczymy, dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów zwariowanej komedii, którzy podczas szalonej wyprawy sprawdzą, ile jest prawdy w powiedzeniu, że rodziny się nie wybiera, a stara miłość nie rdzewieje.

Teledysk do nowej wersji piosenki "Szukaj mnie" którą usłyszymy w "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" jest już dostępny na YouTube. Singiel znaleźć można również we wszystkich serwisach cyfrowych: http://smarturl.it/UniatowskiRusowicz.

W "Miszmaszu czyli Koglu Moglu 3" główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Trzecia część kultowej komedii dzięki Ewie Kasprzyk? Oto historia jej powstania! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na ekranie doborowa obsada: wcielający się w nowe postacie Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Anna Mucha i Maciej Zakościelny jako legendarny Piotruś oraz plejada gwiazd znana z poprzednich części serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Wojciech Solarz, Mayu Gralińska-Sakai, Mikołaj Roznerski i Michalina Sosna.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×