Trzecia edycja "MasterChefa" rusza 7 września!

„MasterChef” – najpopularniejszy kulinarny show na świecie powraca! A przed widzami najlepsza edycja w historii! Wielkie starcie umiejętności, smaków, emocji i charakterów wyłoni najlepszego spośród kucharzy amatorów biorących udział w programie.

Multimedia

3. SEZON "MASTERCHEFA" OD NIEDZIELI, 7 WRZEŚNIA O GODZ. 20 W TVN!

Zwycięzca otrzyma: tytuł Mistrza Kuchni, 100 tys. złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. W premierowej edycji Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran gwarantują kulinarne wyzwania, ekstremalne konkurencje, dalekie podróże i niesamowitych gości specjalnych. Jednym z nich będzie najsławniejszy kucharz na świecie - Gordon Ramsay!

Zanim jednak jurorzy wyłonią finałową „czternastkę”, uczestnicy muszą pokonać setki konkurentów z całego kraju. Łatwe to nie będzie, biorąc pod uwagę determinację i żądzę zwycięstwa kucharzy, a także konkurencje przed jakimi postawią ich Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Selekcja będzie naprawdę ostra. Zostaną najlepsi! I choć finaliści „MasterChefa” nie są profesjonalistami - swoją pasją, charakterem i zapałem do pracy udowodnią, że zasługują na fartuch.

CZYTAJ TAKŻE: GORDON RAMSAY W TRZECIM SEZONIE PROGRAMU "MASTERCHEF" [ZDJĘCIA] JURORZY "MASTERCHEFA" WSPOMINAJĄ WIZYTĘ GORDONA RAMSAY'A W POLSCE [WIDEO]

Do tej pory, uczestnicy poznawali egzotyczne smaki podczas podróży do Hiszpanii i Maroka. Niejednokrotnie mierzyli się z produktami, które widzieli i smakowali pierwszy raz w życiu. Poznawali swoje możliwości, ale też słabości. Szczególnie w konfrontacji z największymi ekspertami kulinarnymi na świecie, którzy odwiedzili kuchnię „MasterChefa”. A byli to m.in.: Rick Stein, należący do najpopularniejszych ekspertów w Anglii, Joe Bastianich - jeden z najlepszych amerykańskich restauratorów, szerszej publiczności znany jako juror amerykańskiej, a także włoskiej edycji „MasterChef”, legendarny szef kuchni - Marco Pierre White oraz Jordi Cruz, który w wieku 25 lat zdobył swoją pierwszą gwiazdkę Michelin, i tym samym został najmłodszym w Hiszpanii oraz drugim na świecie w tym wieku laureatem tego prestiżowego wyróżnienia.

Nowa edycja przyniesie kolejne wybitne nazwiska, zagraniczne wyjazdy, a także nieznane wcześniej uczestnikom smaki i produkty kulinarne, wyzwania oraz emocje, które są nieodłącznym elementem układanki, jaką jest „MasterChef”. Dotychczasowe edycje wygrały panie - Barbara Ritz, która właśnie otwiera w Gdańsku własną restaurację, oraz Beata Śniechowska, świeżo upieczona doktorantka, aktualnie odbywająca staż w „Bistro de Paris” u Michela Morana. Czy tym razem kobiety znowu będą górą? A może pierwszy raz w historii polskiego „MasterChefa” wygra mężczyzna? Jedno jest pewne, program wyłoni najlepszego kucharza amatora Anno Domini 2014.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×