Trzy nowe seriale od stycznia 2015 w TVP1

W styczniu 2015 r. na antenie TVP1 zobaczymy trzy nowe zagraniczne seriale: "Herb piratów", "Rosyjska ruletka" i "Płonący brzeg".

Multimedia

W sobotę, 3 stycznia 2015 r. zobaczymy pierwszy odcinek serialu "Herb piratów", w którym przedstawione są losy piratów pod dowództwem kapitana Edwarda Teacha, zwanego Czarnobrodym. Na ekranie pojawią się m.in. John Malkovich, Richard Coyle, Claire Foy, Tracey Ifeachor. Początek emisji o godz. 20:25.

"Rosyjska ruletka", czyli historia niemieckiej dziennikarki, która przyjeżdża z synem do Petersburga. Gdy kobieta traci go z oczu w zatłoczonym metrze, pomoc w poszukiwaniach zaoferuje poznany przypadkowo Polak. Film został podzielony na dwa odcinki, które będą wyemitowane w środy 7 i 14 stycznia o godz. 20:30.

Ostatnią nowością jest "Płonący brzeg" - serial o hrabinie Centaine de Thiry, która po stracie narzeczonego postanawia wyjechać do Południowej Afryki. To ekranizacja powieści Wilbura Smitha, którą obejrzeć będzie można w cztery kolejne soboty (począwszy od 10 stycznia) o godz. 8:55.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×