"Trzy razy Ana". Jaki serial zastąpi meksykańską telenowelę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Trzy razy Ana". Ostatni odcinek meksykańskiej telenoweli zobaczymy już w piąte, 30 czerwca. Jaki serial zastąpi ją w ramówce TV4?

Multimedia

"Trzy razy Ana" odcinek 123. - TV4, piatek, 30 czerwca 2017, godz. 17:00

Meksykańska telenowela "Trzy razy Ana" dobiega końca. Ostatni odcinek tego serialu TV4 wyemituje w piątek, 30 czerwca 2017 o godz. 17:00. Produkcję opowiadającą o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek można było oglądać od początku roku. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, kiedy ich samochód wypadł z drogi i rozbił się nad rzeką. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku.

Kiedy ostatni odcinek telenoweli? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Od poniedziałku, 3 lipca na antenie TV4 w miejscu telenoweli pojawi się serial "Hawaje 5.0". To nowa wersja serialu "Hawaii Five-O" z lat siedemdziesiątych. Zmiana w tytule symbolizuje swoistą "zmianę warty". Steve McGarrett (Alex O’Loughlin) były żołnierz Navy SEAL, wraca na Hawaje aby dowiedzieć się czegoś więcej o śmierci swojego ojca. Gubernator Pat Jameson składa mu propozycję przejęcia specjalnego oddziału policji. Tym samym Steve "zajmuje" miejsce swego ojca i tworzy elitarny zespół, w skład którego wchodzą: lokalny detektyw Chin Ho Kelly i kuzynka China - "Kono" Kalakaua i detektyw "Danno" Williams.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • cyganka (gość)

    Co za glupota... powinni puscic dalsze oddcinki droga do szczescia a nie to guwno'''

    17.08.2017 21:32
  • ogladaczka (gość)

    Dajcie telenowele albo czarodziejkę z księżyca

    02.08.2017 00:32
  • Anonim (gość)

    Takich jak oni trzeba tępić dawać telenovele

    01.08.2017 16:25
  • Iza (gość)

    Dajcie telenowele

    31.07.2017 21:08
  • ?...... (gość)

    Beznadziejna zamiana. Prosimy o nowy serial brazylijski

    15.07.2017 00:17
  • Magda (gość)

    my chcemy telenowele

    07.07.2017 21:22
  • Bazyl (gość)

    Zawsze oglądałam seriale meksykańskie a nie jakieś gówno no żal pl .......

    04.07.2017 21:01
  • Ania (gość)

    a myślałam że będe oglądała lo imprendonable masakra

    04.07.2017 20:58
  • Zenada (gość)

    Dajcie telenowele nowa a nie jakies totalne badziewie puszczacie na tv4 nikt nie bedzie ogladal waszej stacji za takie cos a juz napewno nievtyle widzow ile przy telenowelach. DAJCIE NOWA TELENOWELE !!!

    04.07.2017 17:28
  • Iwona. (gość)

    Lipa co wy tu puszczacie ,całe wakacje bez telenoweli,tylko patrzcie jak oglądalność spada.

    04.07.2017 07:29
  • Margaret251 (gość)

    Beznadziejnie powinni puścić resztę odcinków Drogi do szczęścia a nie to tv4 traci szacunek w moich oczach

    03.07.2017 16:50
  • Kasia (gość)

    beznadziej na pewno będzie mała oglądalność chcemy tamto tv4 nie zmieniajcie tej stacji w polsat

    02.07.2017 21:51
  • Sendi (gość)

    Co za gupota jakis program hawii zamiast puśćuc piwini puscic tenelowele meksykaskom

    02.07.2017 16:02
  • Pati (gość)

    A od września jak w tamtym roku nowa telenowela

    02.07.2017 11:16
  • Marta (gość)

    Powinni nadać dalsze odcinki "Drogi do szczęścia "

    02.07.2017 06:46
  • Xxx (gość)

    Porażka

    01.07.2017 20:45
  • Anczi (gość)

    Popieram. Powinni puścić to co zawsze. Ale kto wie. Mam nadzieję że się nie spodoba i go zastąpią czymś meksykańskim.

    01.07.2017 20:41
  • beznadzieja (gość)

    Ale bezmadziejny serial

    01.07.2017 00:14