"Trzy razy Ana" odcinek 1. Wypadek trzech sióstr. Co z nimi będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W TV4 premiera nowej telenoweli "Trzy razy Ana". To historia trzech sióstr, które zostały rozdzielone w wyniku wypadku samochodowego. Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku!

Multimedia

"TRZY RAZY ANA" ODCINEK 1. W PONIEDZIAŁEK, 2.01.2017 O GODZ. 17:00 W TV4!

Nowa telenowela po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych została zakupiona do emisji w wielu krajach w Europie i na całym świecie. W potrójnej, tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a w głównych rolach męskich towarzyszą jej: dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie aktor i model. "Trzy razy Ana" to romantyczna opowieść o trzech młodych kobietach, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek.

W 1. odcinku serialu "Trzy razy Ana" kilkuletnie trojaczki - Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura jadą z rodzicami samochodem. Jedna z dziewczynek zaczyna być niespokojna - zaczepia siostry, a w końcu próbuje przejść na przednie siedzenia i złapać za kierownicę. Ojciec traci panowanie nad samochodem i dochodzi do tragicznego wypadku, w wyniku którego giną rodzice dziewczynek. Co z siostrami?

Poznaj bohaterów nowej telenoweli [GALERIA]Zobacz więcej

Ana Laura traci nogę, a nieprzytomną Anę Lucię porywa nurt rzeki. Tylko Ana Leticia wychodzi z wypadku bez szwanku. Dwie ocalałe dziewczynki są wychowywane przez babcię Ernestę i wujka Mariana, którzy nie wiedzą, że trzecie dziecko zostało znalezione nad wodą i przygarnięte przez ubogą kobietę, Soledad. Ana Lucia cierpi na amnezję i jest przekonana, że Soledad jest jej prawdziwą matką. Ernestina i Mariano nie pogodzili się z myślą o śmierci Any Lucii i przez lata nie ustawali w jej poszukiwaniach, jednak z czasem ich nadzieje na jej odnalezienie przygasły. Tylko Ana Laura wierzy w odnalezienie siostry, natomiast chciwa Ana Leticia robi wszystko, by tak się nie stało.

Ana Laura skrycie kocha Ramira (David Zepeda), syna zarządcy rodzinnego majątku, ale jest przekonana, że nie ma szans u przystojnego, utalentowanego prawnika, przed którym otwierają się perspektywy błyskotliwej kariery. Ana Leticia jest drapieżna, ambitna i manipulująca ludźmi egoistka. Jej mężem jest Marcelo (Sebastián Rulli) - inteligentny i szlachetny mężczyzna o wielkim sercu. Pewnego dnia drogi Marcela i Any Lucii krzyżują się…

Zobacz galerię

Najseksowniejszy aktor 2016 roku w nowym serialu w Czwórce [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • terka (gość)

    Podobno droga do szczęścia będzie wznowiona w marcu z czego się bardzo cieszę.

    25.01.2017 12:40
  • do Ewelina (gość)

    Czy TV4 wogóle czyta nasze komentarze chyba nie!!!! żadnej odpowiedzi Czekam na drogę do szczęścia,teraz Any nie oglądam bo znowu zmienią godz. nadawania!!! kończę "Po prostu Maria" bo już nie mam siły na ich zmiany.

    10.01.2017 17:56
  • do Moni (gość)

    jestem za!!! troche szacunku dla widza tym bardziej że skasowali powtórki a gdzie widz który chodzi na 2 zmiany.Ogląda co drugi tydzień.

    10.01.2017 17:43
  • Moni (gość)

    Jestem za droga do szczescia.Choc pasuje żeby tv4 choć przeprosił widzów i poinformowali kiedy powróci droga do szczescia i czy wogle powroci

    10.01.2017 10:18
  • Ewelina (gość)

    Nowy serial nie przypadł mi do gustu i nie ciągnie do oglądania ,wolałam Drogę do Szczęścia .co dzień czekaliśmy na niego z niecierpliwością .jak można przerwać go w tak ciekawym momencie?z komentarzy wynika ze jednak miał wystarczająca oglądalność ,dlaczego nikt nie wziął pod uwagę tych którzy jednak byli wiernymi widzami?nikt o nas nie pomyślał .czekamy na powrót drogi do szczęścia !

    05.01.2017 22:19
  • Maja (gość)

    Niech powróci Droga do szczęścia !

    05.01.2017 14:30
  • Kasia (gość)

    Zadamy i prosimy , zeby na ekrany powrocila nasza ukochana telenowela droga do szczescia !!!!! 3 razy Ana tez sie dobrze zapowiada tez niech zostanie

    05.01.2017 12:09
  • Monika (gość)

    Fajny może być ten film 3 razy Ana

    04.01.2017 18:34
  • Gość (gość)

    Dokładnie człowiek się wciągnął w drogę do szczęścia a tu trach i niema masakra

    04.01.2017 18:02
  • Gosc (gość)

    Ja I moja rodzina chcemy powrotu Drogi do szczescia. Nie bede sie znowu wciagac w nowe seriale bo jak I ten przerwa. Ludzie pracujacy w stacji TV4 sa niepowazni. Pozdrawiam

    04.01.2017 11:51
  • Mia (gość)

    TVN 4 była maja jedna z najlepszych tel ale sie zawiodłam na niej ,bo jak nie inaczej mozna myśleć zeby w trakcie emisji serialu Droga do szczescia przerwać jego pokazywanie , jak nas potraktowali , chcemy doglądać serial DROGA DO SZCZESCIA .

    03.01.2017 21:52
  • Przyjaciółki (gość)

    Ja i moja grupa znajomych jest rozczarowana tym w jaki sposób TV 4 potraktował telewidzów wycofując emisje serialu Droga do szczescia , tak sie nie robi , tak sie ludzi nie traktuje , to nie w porządku !Chcemy znac dalsze losy naszych bohaterów serialu Droga do szczescia ! Czekamy na emisje serialu !

    03.01.2017 21:38
  • Ola (gość)

    Wróć serial Droga do szczescia .

    03.01.2017 21:29
  • Maja (gość)

    Dlaczego państwo wycofaliscie serial Droga do szczescia !!!! Nie mozna tak !!!! Prosimy o pokazanie dalszych losów bohaterów Bardzo , bardzo ! prosze o emisje , dziekuje !

    03.01.2017 21:28
  • Gość (gość)

    Wróć!!!!!!!!!!!! Droga do szczescia !

    03.01.2017 21:23
  • Gość (gość)

    Prosze o dalsze odcinki serialu Drogi do szczescia !!!!

    03.01.2017 21:18
  • Baska 37 (gość)

    Najlepszy serial Droga do szczęścia cofniety a takie byle co teraz na antenie leci

    03.01.2017 19:33
  • Aga (gość)

    Serial nawet dobry zobaczymy jak akcja sie rozkreci z czasem . Szkoda tylko Drogi do szczescia nie zobaczymy jak sie zakonczy co z Pedrem i reszta?

    03.01.2017 18:56
  • Monia (gość)

    Serial moze byc nawet ciekawy fajni aktorzy szczegolnie Sebastian Rulli i Angelique Boyer tylko szkoda Drogi do szczescia byl jeszcze lepszy najpierw powini zakonczyc jeden serial i dopiero puscic drugi.

    03.01.2017 18:47
  • Kama (gość)

    Serial jest fajny :) tylko najpierw powinni skończyc drogę do szczęścia a w ogóle za niedługo kończy się serial po prostu maria i mogli w tedy póścić ten lecz to nie zmienia faktu że miło sie go ogląda. Może jaednak po zakończeniu serialu po prostu maria wrócić do dalszych odcinków drogi po szczęście bo przerywanie serialu nie jest dobre ani dla nas ani dla producentów telenoweli :)

    03.01.2017 18:17
NowszeStarsze