"Trzy razy Ana". Poznaj bohaterów nowej telenoweli [GALERIA]

"Trzy razy Ana" to nowa telenowela, którą będzie można oglądać na TV4 od 2 stycznia 2017. Kto jest kim w serialu? Poznaj bohaterów "Trzy razy Ana".

Multimedia

„Trzy razy Ana” to historia trzech sióstr, których losy pokrzyżował tragiczny wypadek. Trojaczki – Ana Lucía, Ana Leticia i Ana Laura (Angelique Boyer w potrójnej roli) – jako kilkuletnie dziewczynki straciły rodziców, w wypadku samochodowym. Ana Laura została wtedy poważnie ranna, a nie dającą znaków życia Anę Lucię porwał nurt rzeki. Tylko Ana Leticia, która spowodowała wypadek, wyszła z niego bez szwanku. Czy los znów połączy siostry?

Poznaj bohaterów "Trzy razy Ana".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nie igraj z aniołem i triumf miłości (gość)

    Czekam aż w 2017 roku ponownie zostaną emitowane dwie najlepsze telenowele z udziałem Maite Perroni i Williama Levy ego. ,, Nie igraj z aniołem "i ,, Triumf miłości". Myślę że nie tylko ja na to czekam .

    22.04.2017 18:20
  • marta (gość)

    Najlepszą tenelowele była Moja.nadzieja. Później Triumf Miłość i Nie Igraj z Aniołem <3<3

    19.02.2017 22:14
  • Monia (gość)

    Powiedzcie mi kim dla rodziny jedt ten Mariano?

    07.02.2017 18:04
  • Dagi (gość)

    Ja uwielbiam Za glosem serca,chyba juz z 5 razy ta telke ogladalam

    24.01.2017 20:42
  • Ala (gość)

    Masło maślane. Trzy role jednej aktorki nie bardzo wyszły serialowi na dobre. Trochę tego za dużo i za mało zróżnicowana gra aktorki i charakteryzacja. Dla mnie kiepskie to wszystko. Nuda.

    16.01.2017 17:36
  • Gitara siema! (gość)

    Mi bardzo spodobał się ten serial !

    07.01.2017 15:10
  • skor (gość)

    dobrze by było żeby te komentarze czytał ktoś kto ma wpływ na nadawane programy, wtedy usłyszał by kilka gorzkich słów i może zastanowił by się że w połowie nie przerywa się żadnego serialu, filmu, jest to wstrętne , drogę do szczęścia zaczęłam oglądać trochę z nudów i się wciągnęłam aż tu znowu bach zmiana repertuaru, pewnie tym wszechmocnym nie zależy na oglądalności , ja bojkotuje tą telewizję

    03.01.2017 15:33
  • ślązak (gość)

    Proszę o wznowienie Drogi do Szczęścia

    03.01.2017 08:53
  • Karo (gość)

    Żadna telenowela nie pobije "Drogi do szczęścia", oby ją wznowili!!

    02.01.2017 19:19
  • gość (gość)

    Ja tam wolę "Droga do szczęścia" To jest piękna telenowela i w tej telenoweli grają super aktorzy. 😁

    02.01.2017 17:14
  • andzela (gość)

    Super. Czekałam na ten serial.

    01.01.2017 19:34
  • Alejandro (gość)

    uwielbiam oglądać ten fil bo oglądałem wersje hisz,,, fajne xd ;)

    31.12.2016 13:36
  • Laluna (gość)

    Oglądałam 3xana po hiszp, niedokonczylam bo nie umiałam na tyle hiszpańskiego, ale serial warty uwagi, jak pójdzie w telewizji to będę oglądać napewno!:D

    28.12.2016 21:12
  • Lala (gość)

    Baaardzo sie ciesze ze ja dadza!

    27.12.2016 18:18
  • Monia (gość)

    Na pewno bedzie dobry serial jak w rolach glownych bedzie Angelique Boyer i Sebastian Rulli ja znam jeszcze za czasow zbuntowanych a Sebastiana Rulli z Ceny marzen fajna z nich para i w zyciu i serialu .

    24.12.2016 13:19
  • wow (gość)

    Będzie co oglądać !!!!

    18.12.2016 19:34