"Trzy szalone zera". Grzegorz Ruda jako dziecko był gwiazdą kultowych filmów i seriali. Czym zajmuje się dzisiaj? Dlaczego zniknął z TV?

Jeżeli wychowywaliście się w latach 90. XX wieku, to z pewnością nie obce wam są takie seriale jak chociażby "Tajemnica Sagali", "Trzy szalone zera" czy "Słoneczna włócznia". Wspólnym mianownikiem tych produkcji jest Grzegorz Ruda, który jako dziecko robił oszałamiającą karierę! Czym zajmuje się dzisiaj? Dlaczego zniknął z TV? Sprawdźcie!

Multimedia

Grzegorz Ruda z serialu "Trzy szalone zera" - jak wygląda dzisiaj?

Jego dziecięcą twarz znają chyba wszyscy widzowie, którzy oglądali filmy i seriale w latach 90. XX wieku. Grzegorz Ruda jako dziecko robił oszałamiającą karierę aktorską i zagrał w wielu kultowych filmach oraz serialach, jednak później... zniknął z telewizji! Dlaczego? Czym się zajął?

Grzegorz Ruda po raz pierwszy na ekranie pojawił się w 1993 roku, gdy zagrał w filmie "Polski crash". Następnie wziął udział w spektaklach telewizyjnych "Pierścień czarodzieja" oraz "O dziewczynie, która podeptała chleb". W 1996 roku nastąpił przełom; wszystko za sprawą przebojowej "Tajemnicy Sagali", gdzie Grzegorz Ruda zagrał jedną z głównych ról. Po tej roli kojarzyli go wszyscy!

"Trzy szalone zera", czyli Joanna Jabłczyńska i spółka! Jak zmieniły się dzieciaki z serialu TVP? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnie Ruda wziął udział w kilku spektaklach oraz filmach, m.in. w "Kronikach domowych", "Cudzym szczęściu", aż w 1999 roku w telewizji zadebiutował serial "Trzy szalone zera", który był uwielbiany przez młodzież! Chwilę później Grzegorz Ruda wziął udział w kolejnym hitowym projekcie, czyli "Słonecznej włóczni" z 2000 roku.

Później Grzegorz Ruda zaczął grać coraz mniejsze role, aż w końcu całkowicie zniknął z telewizji. Powrócił do niej dopiero w 2015 roku, gdy zagrał epizod w serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Co robił w międzyczasie? Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, został... taksówkarzem! Do tego zajął się rodziną i dzisiaj wychowuje syna, którego zabiera na mecze Legii.

Pamiętacie go? Chcielibyście, żeby powrócił do aktorstwa?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×