ttv

"Królowe życia". Co Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti, Laluna Unique i inne bohaterki planują po zawieszeniu programu? Część ani myśli rozstawać się z mediami

Program "Królowe życia" przez długi czas dzierżył palmę pierwszeństwa wśród programów rozrywkowych. Wyraziste, nietuzinkowe uczestniczki przyciągały miliony widzów przed ekrany telewizorów! Jakiś czas temu ogłoszono, że nie będzie już nowych odcinków kultowego show telewizji TTV. Pokazujemy, czym obecnie zajmują się bohaterki programu po zawieszeniu emisji. Okazuje się, że niektóre z nich w ogóle nie odczuły końca "Królowych życia".

03.08.2022Królowe życia

Laluna Unique zdradziła dlaczego zawieszono "Królowe życia". Winna jest inna uczestniczka programu? "Coś tam się wydarzyło"

Katarzyna Alexander, lepiej znana jako Laluna Unique była jedną z najpopularniejszych bohaterek "Królowych życia". Jakiś czas temu TVN zaskoczył wszystkich informacją o zawieszeniu popularnego programu. W jednym z ostatnich wywiadów Laluna postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i wypowiedzieć się na temat rzekomych przyczyn zakończenie emisji nowych "Królowych życia".

21.07.2022Królowe życia

"Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba postanowiła stanąć w obronie Joanny Opozdy! "Moja sytuacja jest i była bardzo podobna do twojej"

Od kilku dni media żyją konfliktem, jaki wywiązał się między Joanną Opozdą, a Antkiem Królikowskim. Znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" Sylwia Bomba postanowiła nagrać oświadczenie, w którym staje po stronie aktorki, twierdząc, że była kiedyś w podobnej sytuacji. Stwierdziła także, że nie każdy mężczyzna dojrzał do roli ojca.

19.07.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Joachim Zeiske zmienił się nie poznania! Gwiazdor TTV zaszalał z fryzurą!

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który szturmem zdobył polską telewizję. Chyba nikt nie spodziewał się aż takiego sukcesu! Jedną z gwiazd programu telewizji TTV jest Joachim Zeiske, który ocenia programy telewizyjne razem z mamą i babcią. Teraz jednak młody mężczyzna nie przypomina dawnego siebie! Zaszalał z fryzurą! Zobaczcie sami!

13.07.2022Gogglebox. Przed telewizorem

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×