"Tu jest pięknie". Dorota Szelągowska z nowym programem w HGTV Home&Garden! [WIDEO]

Dorota Szelągowska pojawi się w kolejnym programie! Po m.in. "Polowaniu na kuchnię" i "Domowych rewolucjach" przyszedł na "Tu jest pięknie" w HGTV Home&Garden.

Multimedia

"TU JEST PIĘKNIE" OD NIEDZIELI, 5.03.2017 O GODZ. 16:15 W HGTV HOME&GARDEN!

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska w programie "Tu jest pięknie" odkrywa przed widzami niezwykłe miejsca na wymarzony wypoczynek w Polsce. Dorota odwiedzi zapierające dech w piersiach nietuzinkowe hotele, domki na drzewie czy namioty-apartamenty na łonie natury, które zachwycają gości swoim designem, otoczeniem i wyjątkową atmosferą.

Nowy kanał TVN dostępny od 7 stycznia. W ofercie polskie programy i międzynarodowe hity! [GALERIA]Zobacz więcej

W programie, oprócz niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich, widzowie będą mogli dotrzeć do nieodkrytych dotąd kameralnych i nastrojowych miejsc, poznać ich inspirujących twórców i zobaczyć, gdzie naprawdę jest pięknie. Oryginalne meble własnego projektu i wykonania, SPA na świeżym powietrzu i wszechobecna sztuka zachwycą Dorotę Szelągowska w Hotelu Galery 69 w Dorotowie na granicy Warmii i Mazur. W budynku tego niezwykłego miejsca była kiedyś szkoła. Nie uwierzycie jaką przeszła metamorfozę. A to wszystko w cztery miesiące. Każdy najmniejszy szczegół tego miejsca jest pomysłu jego właścicieli.

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Witam chciałabym otrzymać formularz zgłoszeniowy do programu Pani Doroty Szelagowskiej "Domowe Rewolucje "

    18.11.2020 17:08
  • Barbara Nowak Nysa ul Moniuszki 4-21 kod 48-300 (gość)

    Chciałbym być w pani programie , jest nas dwoje marzymy o nowej sypialni łazience jest nam trudno finansowo mam chorego męża na raka proszę o przesłanie formularzu zgoszendowed Barbara Nowak Nysa ul Moniuszki 4-21-Nysa pozdrawiam serdecznie

    21.02.2020 12:41
  • Beata (gość)

    Poproszę o formularz zgłoszeniowy do programu Pani Szelagowskiej. Pozdrawiam

    07.12.2019 12:00
  • Natalija (gość)

    Witam zawsze marzyłam o pięknym domu, po rozwodach i 7 przeprowadzkach udało kupić stary domek. Niestety mój synek wstydzi się zaprosić kolegów do domu. Moim marzeniem jest ,aby w tym domu było pięknie i przytulnie . Można o kontakt kwiat1975@o2.pl

    02.11.2019 20:28
  • Elżbieta B. (gość)

    Witam P.Dororto .Chciałabym prosić o ponad w wyrematowaniu mojego mieszkania ,które dawno nie przychodziło remontu .Mieszkam już w nim ponad dwadzieścia lat spędziłam tu najpiękniejsze chwilę swojego życia ,ale niestety dwa lata temu nagle zmarł mój mąż i światy mi się zawalił nie mam siły na remont A chciałabym coś zmienić pójść o krok do przodu.Jeśli jest to możliwe to proszę o pomoc.POZDRAWIAM ELZBIETA.MOJ KONTAKT elab6893@gmail.com

    23.10.2019 12:23
  • Monika Świątek (gość)

    Witam P. Dorota mam do rematu mieszkanie i nie mam pojęcia jak je wyrematowac a oglądam pani program i bardzo mi się podoba jak pani rematuje proszę o informację dziękuję pizdrawiam

    21.09.2019 14:37
  • Monika Świątek (gość)

    Witam P Dorota chciałam zrobić generalny remąt mieszkania tylko nie mama pomysłu jak to zrobić a oglądam pani program jak urządza pani ślicznie wnętrza bardzo bym chciała ze by pani pozytywnie rozpatrzyła moja wiadomość

    21.09.2019 14:31
  • jagoda (gość)

    Dzień dobry. Pani Dorotko od 10 lat mieszkamy ja mój mąż i trzech naszych synków w małym powojennym bliźniaku i od 10 lat zmieniamy jego wnętrze. Jest przytulnie milo widać naszą pracę. teraz chłopcy dorastają i chcielibyśmy mieć dodatkowy pokój ze strychu ale nie mamy pomysłu jak go zagospodarować. Czy mogę prosić o pomoc? mój adres jagodaaj1@wp.pl. Serdecznie pozdrawiam.

    05.07.2019 07:59
  • Maria (gość)

    Pani Doroto jestem wdową mam 66 lat i i jestem fanką metamorfoz. Rozpoczynam nowy rozdział w swoim zyciu. Sprzedałam duże mieszkanie i kupiłam malutkie . Ze względów ekonomicznych- pragnę żyć skromnie ale w bajkowym wnętrzu . Przeglądam projekty i za każdym razem dochodzę do wniosku, nie podołam takiemu wyzwaniu. Mieszkam w Kołobrzegu - we wrześniu oddają budynek i jestem zaniepokojona brakiem rozwiązań 40,80 m . mojego mieszkania. Wiem , że czas i mój wiek może być przeszkoda ale liczę na podpowiedz.. Pozdrawiam serdecznie Maria Woźnicka

    05.05.2019 17:41
  • Bogusia Folkierska (gość)

    Kochana kobieto. Przeprowadzam sie juz 4 raz w ciągu ostatnich 4 . Po smierci mojego męża życie bardzo mnie poszarpalo upadalam i sie podnosilam i tak bylo za kazdym upadkiem , wniosek silna ze mbie kobitka . Nie ukrywam ze jest mi ciezko ale jestem szczesliwa bo mam mnóstwo naprawde cudownych ludzi w okół siebie i mieszkanie w Warszawie 23 m tz kawalerka przy ulicy Wrzeciono 6 /62 Mieszkalam w pięknym domu w Losiu ech ale tylko mi zostaly wspomnienia. Uwielbiam Twoje pragramy bo ja troche maluja a moja syrsza corka jest dosc znana rezyseka pewnej animowanej produkcji ale niestety mieszka w Gdyni a ja tutaj bo mam tu moja milosc Stasienka lat 2 uwielbiam go Nakrecilam Ci krotki filmik z mieszkanka dzisiaj miezylysmy tam sciany te wneke kuchenna i zlewik pod umywalke....ale nadaljedna ruda 2 blondynki nadal w czarnej dpie ....Doroko ratuj Ty uratujesz mnie wiem bo kocham Twoje projekty ale co mozna zrobic na 23 metrach???? Tyle miala moja lazienka w losiu Licze ze razem z przemilym stolarzem wyczarujecie mi slodkie gniazdko mam 59 lat i chce zyc w ciasnym ale Wlasnym co Ty na to ?

    07.04.2019 23:42
  • Urszula (gość)

    Mój adres mailowy urszulahytros@gmail.com

    17.03.2019 11:50
  • Urszula (gość)

    Witam p.Doroto oglądam wszystkie programy z pani udziałem i tak czasem sobie marzę,że i ja zmienie swoje mieszkanie a zwłaszcza kuchnię. Mieszkam na wsi i opiekuje się rodzicami ,mama 87 lat i 7 lat po udarze niesprawna,ojciec 90 lat w miarę sprawny.Marzy mi się nowa kuchnia funkcjonalna ,ale ja na remont nie mam czasu bo cały czas jestem zaaferowana swoimi rodzicami.

    17.03.2019 11:45
  • Maciej Wiśniewski (gość)

    Witam Pani Doroto mógłbym otrzymać formularz bo moje słowa tego nie opisza to trzeba zobaczyć maciek99wisnia@gmail.com

    12.03.2019 11:54
  • Joanna Witomska (gość)

    Aha jeszcze mój adres mailowy 🤪 joanna.witomska@allergan.com

    Pozdrawiam raz jeszcze Aśka

    26.02.2019 07:00
  • Joanna Witomska (gość)

    Witaj Dorota 😊 - jestem Twoją fanką i ciągle oglądam na HGTV Twoje programy . Marzę abyś odmieniła mój salon z aneksem kuchennym mieszkam w szeregówce i cały czas mam wrażenie ze ta powierzchnia ( parter czyli salon z aneksem ) mogłaby wyglądać lepiej . Błagam pomóż Dorota 🙏🙏🙏 Jeśli się zdecydujesz mi pomoc proszę o ankietę i instrukcje co zrobić aby dostać się do programu

    Pozdrawiam serdecznie Aśka

    26.02.2019 06:59
  • Dorota Weinar (gość)

    Witam Moja kuchnia pomału się rozpada. Szafki z przed 30 lat . Sama z siostrą 10 lat temu odnawiałyśmy je, ale już ich czas dobiega końca. Mieszkam w Gdyni bardzo bym była wdzięczna gdybyś mi w tym pomogła. Proszę o formularz zgłoszeniowy na adres dorotaweinar@wp.pl Pozdrawiam Dorota .W

    10.02.2019 20:21
  • annakolsut78@gmail.com (gość)

    Witam serdecznie zwariowana mama 2 nastoletnich synów 45m2 proszę o ankietę do programu pozdrawiam annakolsut78@gmail.com

    07.02.2019 19:54
  • Monika Mika (gość)

    Witam...P Doroto.Mieszkamy z mężem i córeczką na 90m, niestety mimo dużej powieszchni nie mam wyobrażni aby sprytnie z gustem i jednocześnie ze starannością o szczegóły urządzić naszą powieszchnię.Proszę o pomoc.jula2006@interia.eu

    02.02.2019 14:08
  • katarzynasmelcerz@wp.pl (gość)

    witam p.Dorotko jest wyzwanie poddasze ,otwarta przestrzeń belki drewniane, poczułam siłe zaadoptowania przestrzeni i myślę że pani może mi tym pomóc,okolice Kielc jeszcze pani tu nie była zapraszam

    31.01.2019 10:21
  • Anna Szagala (gość)

    Witam ..prosze o podpowiedz jak urzadzic pokoj 13m ..ktory ma byc jednoczesnie pokojem dziennym i sypialnia.Dziele go z 20l corka..ja musze miec dobre lozko do spania bo jestem po operacji kregoslupa.. Moj adres anula06.09 @ wp.pl ..Pozdrawia. .

    27.01.2019 23:35
NowszeStarsze