Tureccy aktorzy i aktorki, którzy mają zagraniczne korzenie. Niektóre nazwiska mogą was zaskoczyć! Na liście gwiazdy seriali: "Miłość i przeznaczenie", "Przysięga" i wielu innych

Tureccy aktorzy i aktorki mają w Polsce bardzo dużo fanów, którzy wyczekują kolejnych produkcji z ich udziałem. Widzowie śledzą każdy ich ruch i sporo wiedzą o swoich ekranowych ulubieńcach. Czy jednak pochodzenie tureckich aktorów i aktorek jest im znane? Okazuje się, że niektóre tureckie gwiazdy mają zagraniczne korzenie. Na liście aktorzy takich tureckich seriali jak: "Miłość i przeznaczenie", "Imperium miłości", "Przysięga", "Wieczna miłość" i wielu innych!

Multimedia

Tureckie seriale mają fanów na całym świecie. Zainteresowanie nimi w Polsce biło swego czasu rekordy, a wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" w 2014 roku. Ten turecki serial kostiumowy okazał się wielkim hitem. Widzowie z sentymentem wspominają opowieść o Sulejmanie Wspaniałym i sułtance Hurrem.

Obecnie TVP ma swojej ofercie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", która w grudniu 2021 roku zajęła miejsce "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "8 dzień" oraz "Meandry uczuć".

Zeynep wyjdzie za Barışa! Tak będzie wyglądał ich ślubZobacz więcej

Tureccy aktorzy i aktorki, którzy mają zagraniczne korzenie

Wiedzieliście, że niektórzy tureccy aktorzy i aktorki mają zagraniczne korzenie? Część z nich z dumą mówi o swoich przodkach i miejscach pochodzenia. Mama gwiazdy serialu "Maraşlı" jest Rosjanką, a niezapomniana sułtanka Hürrem jest córką Turka i Niemki. Narin z tureckiego serialu "Przysięga" pochodzi z Azerbejdżan. Na tym jednak nie koniec, bo tureckich gwiazd, w których płynie mieszana krew jest znacznie więcej.

Kostiumowy hit wraca do TV! Znamy szczegóły emisji. "Zranione ptaki" nie są hitem? Zobacz więcej

Gwiazdy takich seriali jak "Miłość i przeznaczenie", "Wieczna miłość", "Imperium miłości" i "Przysięga" maja zagraniczne korzenie. O pochodzeniu tureckich celebrytów możesz przeczytać w galerii.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • tylofic (gość)

    Cały turecki naród posiada zdecydowanie mieszaną krew za sprawą sprowadzonych do ich niegdysiejszego Imperium milionów ludzi wziętych w jasyr w czasie rozlicznych wojen z sąsiadami bliższymi i dalszymi ... odmiennie niż np. Brytyjczycy, którzy kisili się "we własnym wyspiarskim sosie", co o mało nie doprowadziło do genowej katastrofy ... a zresztą przecież oni są tak naprawdę jacyś odmieńcy!

    13.04.2022 18:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×