tureckie aktorki zanim stały się sławne

Przeczytaj także:

Tureckie seriale. Zobacz, jak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel - "Przysięga", "Zranione ptaki", "Wspaniałe stulecie", "Zapukaj do moich drzwi" i innych

Tureckie seriale świetnie się w Polsce przyjęły - grono fanów każdej produkcji robi wrażenie! Nie mniejsze zainteresowanie wzbudzają aktorzy i aktorki, którzy wcielają się w bohaterów tureckich telenowel. Postanowiliśmy sprawdzić, jak na co dzień żyją gwiazdy popularnych telenowel. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszkają wasi serialowi ulubieńcy, to zapraszamy do naszej galerii. Zobaczcie, jak żyją gwiazdy: "Przysięgi", "Wspaniałego stulecia", "Elif", "Zapukaj do moich drzwi" i innych tureckich seriali. Sprawdź naszą galerię!

16.09.2022Tureckie seriale

Tureckie aktorki w naturalnym wydaniu. Bez makijażu są jeszcze piękniejsze! Özge Yağız z "Przysięgi", Eda Ece z telenoweli "Zakazany owoc" i wiele innych

Tureckie aktorki są piękne - wiedzą o tym wszyscy, którzy oglądają popularne produkcje znad Bosforu. Największe osobowości tureckiej telewizji prowadzą swoje konta w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie możemy zobaczyć, jak Özge Yağız, Hande Erçel, Demet Özdemir, Eda Ece, Neslihan Atagül Doğulu i wiele innych aktorek prezentuje się w naturalnym wydaniu. Sprawdźcie w galerii.

07.09.2022Ranking

Tureccy aktorzy i aktorki, którzy mają zagraniczne korzenie. Na liście gwiazdy seriali: "Miłość i przeznaczenie", "Przysięga" i wielu innych. Niektóre nazwiska mogą was zaskoczyć!

Tureckie gwiazdy filmów i seriali mają liczne grono fanów nie tylko w Polsce. Widzowie bacznie im się przyglądają, śledząc ich każdy krok! Siłą rzeczy, sporo o swoich ulubionych gwiazdach wiedzą. Czy jednak pochodzenie tureckich aktorów i aktorek jest im znane? Okazuje się, że niektóre tureckie gwiazdy mają zagraniczne korzenie. Na liście aktorzy takich tureckich seriali jak: "Miłość i przeznaczenie", "Imperium miłości", "Przysięga", "Wieczna miłość" i wielu innych!

04.08.2022Tureckie seriale

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×