Tureckie seriale 11 listopada 2019 r. Które będzie można obejrzeć w Święto Niepodlegości w TV? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Zmiany programie TV! Które tureckie seriale będzie można obejrzeć w Święto Niepodległości, 11 listopada? Okazuje się, że nie wszystkie pokazywane w Polsce tureckie seriale będą miały przerwę w emisji. Poznajcie szczegóły!

Multimedia

Tureckie seriale 11 listopada w TV

Święto Niepodległości to dzień, w którym stacje telewizje zwykle zmieniają stałą ramówkę. Ponieważ większość tureckich seriali pokazywanych w Polsce emituje Telewizja Polska, widzowie mogą spodziewać się przerwy w emisji ich ulubionych programów. Okazuje się jednak, że nie wszystkie tytuły zniknęły z programu TV na 11 listopada 2019 r. Co będzie można obejrzeć?

Powtórki także w weekendy! Kiedy oglądać kolejne odcinki tureckiego serialu?Zobacz więcej

"Elif" - kiedy kolejny odcinek w TVP1?

Historia uroczej małej Elif i jej mamy Melek nie będzie kontynuowana 11 listopada. Odcinek 605. zobaczymy dopiero we wtorek, 12 listopada o stałej porze. W tym uodcinku "Elif" mimo zerwanych zaręczyn, Leyla przychodzi na kolejne przymiarki sukni do Melek. Z kolei Zeynep dowie się w końcu, kim tak naprawdę jest Sitare. Jak to wpłynie na jej relacje z Selimem?

"Wymarzona miłość" - kiedy kolejny odcinek w TVP3?

Podobna sytuacja jest z "Wymarzoną miłością", czyli serialem opowiadającym o miłości pięknej Sanem i nieziemsko przystojnego Cana. W 63. odcinku, który zostanie wyemitowany dopiero 12 listopada, Aylin przygotowuje identyczną prezentację jak Sanem i Can i przedstawia ją w konkurencyjnej agencji. Ostatecznie jednak przedstawicielki Compass Sportu uznają, że to Sanem i Can stworzyli pierwowzór, dlatego zdecydują się na współpracę właśnie z Divitem.

Kiedy 63. odcinek? Dlaczego nie ma "Rannego ptaszka w tv"? Zobacz więcej

"Przysięga" - kiedy kolejny odcinek w TVP1?

Także fani "Przysięgi" muszą przeczekać do wtorku. W 48. odcinku serialu Cavidan powie Cemre o swoim nowym planie, dzięki któremu Emir ma odsunąć się od żony. Obie kobiety widzą bowiem, że Reyhan i Emir są sobie coraz bliżsi. Co wymyślą tym razem?

"Więzień miłości" - kiedy kolejny odcinek w TVP2?

Kontynuacja losów Zehry i Ömera również nie nastąpi w Święto Niepodległości. Kolejny, 179. odcinek "Więźnia miłości" wyjaśni, co stało się z samolotem, którym miał lecieć Ömer. Na dodatek zobaczymy, jak Zehra zmienia swoje nastawienie i nadskakuje mężowi, ciesząc się, że jednak nic mu się nie stało.

Śledczy badają przyczyny wybuchu samolotu Ömera. Zehra zmienia swoje zachowanieZobacz więcej

"Narzeczona ze Stambułu" - kiedy kolejny odcinek w Zoom TV?

Jedyny turecki serial, który nie ma przerwy w emisji z okazji święta to "Narzeczona ze Stambułu". Już w poniedziałek, 11 listopada o godz. 19:55 zobaczymy, co dalej wydarzy się w rodzinie Boranów. Manipulowania innymi nie uniknie oczywiście Esma, która zrobi wszystko, aby Sureyya czuła, że nie ona decyduje o tym, jak zostanie wychowane jej dziecko.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ajka (gość)

  Nie obrażaj wyborców i tym samym Polaków. Jeśli większość wybrała , to czy większość narodu to głupi ?

  11.11.2019 18:34
 • Polka (gość)

  Rozumiem, że "Ślepy" to osoba spoza granic Polski... nie rozumie co to historia POlski i nie korzysta z ustawowego dnia wolnego tylko poszedł do pracy. Skoro obchody odzyskania Niepodległości to dla "Ślepego" zatrzymanie się w XiX wieku radzę iść z powrotem do szkoły podstawowej ponieważ 1918 rok to XX wiek...

  11.11.2019 16:08
 • Ślepy (gość)

  Ta PiSia TVP musi pokazywać WSPOMINKI, bo cały PiS tym tylko żyje. Dziś i jutro mało ich obchodzi, a szczególnie ich GURU, który zatrzymał się w XIX W. Przykre że ktoś taki już po raz drugi będzie NAMI RZĄDZIŁ

  11.11.2019 10:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×