Tureckie seriale. Bardzo długa przerwa w emisji "Elif"! Co z pozostałymi tureckimi hitami TVP? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Tureckie seriale: będzie kolejna przerwa w emisji serialowych hitów znad Bosforu. Z ramówki TVP na jakiś czas zniknie na pewno "Elif", czyli turecka telenowela o matce i córce, która powoli chyli się ku końcowi. Dlaczego już w lutym nastąpi zmiana w emisji tureckich seriali? Wyjaśniamy to w naszym tekście.

Multimedia

Przerwa w emisji "Elif". Co z pozostałymi tureckimi hitami TVP?

Mamy złą informację dla fanów serialu "Elif" i innych serialowych hitów emitowanych na antenach TVP. Już 4 lutego w Pekinie rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022. Jedna z największych i najważniejszych imprez sportowych na świecie potrwa do 20 lutego. Przez ten czas widzowie będą mogli śledzić zmagania około 2900 sportowców, w tym 57 reprezentantów Polski.

Mamy datę finału tureckiego serialu! Wyjaśniamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkachZobacz więcej

Na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 w Pekinie, emisja niektórych seriali zostanie wstrzymana. Najbardziej ucierpią widzowie "Elif", którzy już 4 lutego nie obejrzą nowego odcinka tureckiej telenoweli. W programie tv (do 13 lutego) próżno szukać tej produkcji. Kiedy "Elif" wróci na antenę TVP1? Stuprocentowej pewności na razie nie mamy, ale przypuszczamy, że nastąpi to zaraz po zakończeniu igrzysk, czyli w poniedziałek, 21 lutego.

"Elif" - ostatni premierowy odcinek przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 w Pekinie zobaczymy w czwartek, 3 lutego

Tajemnicza Gulperi i przygotowania do zaręczyn! Zdradzamy, co wydarzy się w nowych odcinkachZobacz więcej

Co z serialem "Przysięga", który podobnie jak "Elif" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP1? "Yemin" w programie tv brakuje tylko w czwartek, 10 lutego. Spokojni o emisję ulubionego serialu mogą być za to widzowie "Miłość i przeznaczenie". Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022 w żaden sposób nie wpłyną na emisję "Doğduğun Ev Kaderindir" z Demet Özdemir w roli głównej. Fani serialu "Zapukaj do moich drzwi" mogą spać spokojnie.

Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zobacz więcej

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale nadal cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Na czym polega ich fenomen? Z jednej strony są egzotyczne, obrazują życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem ukazują potęgę miłości. Nie bez znaczenia są także aktorzy. Przystojni mężczyźni i piękne kobiety przyciągają przed ekran kolejnych widzów. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała szybko przeminąć.

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która w grudniu 2021 r. zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

Tak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel. Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Emerytka (gość)

  To nie jest poważne że wstrzymana jest emisja serialu Elif,bo na jedynce będą trwały igrzyska.Są sportowe kanały i jak ktoś lubi sport może sobie tam je oglądać.Za każdym razem ,kosztem telewidzów musimy cierpliwe czekać aż igrzyska się skończą ,by obejrzeć swój serial.To nie jest sprawiedliwe.

  07.02.2022 09:51
 • He si TVN hm nm299p.zkK (gość)

  p.Kurski żenada. .dość jest kanałów aby wstrzymać Elif...Pan niech żłozy rezygnację z prezesa...A..tyle kasy brać to nie po katolicki ..wstyd...pfu...

  01.02.2022 16:37
 • szczupak (gość)

  Ada - wreszcie się spostrzegłaś, że nie liczą się z ludźmi, wow. Mojej żonie już dawno to udowodniłem. Jak Ty, jest "namiętną Turczynką". Ja na szczęście już 7-my rok, pod żadnym pozorem nie włączam TV na reżimówkę. Dzięki temu jestem pełen pogody ducha.

  31.01.2022 12:54
 • Lidia (gość)

  To prawda Panie Kurski ja mam gdzieś igrzyska ma Pan tyle kanałów można Eliw dać na innym kanale czeba tylko chciec

  31.01.2022 09:29
 • Ada (gość)

  To prawda,wszystko się da tylko trzeba chcieć,ten film Elif nigdy się nie skończy,można przecież puścić go np,na kanale z serialami,tam po tysiąc razy powtarzają te same seriale,a igrzyska nie każdy chce oglądać,nikt nie szanują tych ludzi😔

  29.01.2022 11:27
 • Ada (gość)

  To prawda,wszystko się da tylko trzeba chcieć,ten film Elif nigdy się nie skończy,można przecież puścić go np,na kanale z serialami,tam po tysiąc razy powtarzają te same seriale,a igrzyska nie każdy chce oglądać,nikt nie szanują tych ludzi😔

  29.01.2022 11:26
 • Ada (gość)

  To prawda,wszystko się da tylko trzeba chcieć,ten film Elif nigdy się nie skończy,można przecież puścić go np,na kanale z serialami,tam po tysiąc razy powtarzają te same seriale,a igrzyska nie każdy chce oglądać,nikt nie szanują tych ludzi😔

  29.01.2022 11:26
 • Basia (gość)

  Ja chcę oglądać elif proszę o inną godzinę nadawania idę na ustępstwa proszę to uszanować

  28.01.2022 21:52
 • Gość (gość)

  Ten film elif niech się już skończy bo beż sensu kręcony w tym filmie wszystko dzieje się przypadkiem reżyser chyba nie umie kręcić seriale

  28.01.2022 15:49
 • Krystyna (gość)

  Panie Kurski tego już zawiele,od tego jest kanał sport,od dłuższego czasu obserwuję Pana,widzę że czas oddać stołek,żegnam.

  28.01.2022 13:21
 • Mirka (gość)

  Co mnie obchodzą jakieś tam igrzyska czy inny sport. Chcemy serial Elif i koniec. Wszystko można poprzesuwać w programie Panie Kurski .

  28.01.2022 12:26
 • Bala (gość)

  To mogliby serial Elif przesunąć na inną godzinę, a nie od razu na tyle dni przerwać nadawanie!!!

  28.01.2022 10:59
 • Rmi (gość)

  To brak szacunku do widza !!!!To działa w dwie strony !!!

  27.01.2022 21:03
 • Dizi (gość)

  Na DIZI mogliby dać coś nowego, zamiast powtarzać w kółko to samo.

  27.01.2022 19:06
 • lasty

  A idzcie wy w xxxx!

  27.01.2022 19:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×