Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizji [TOP15, GALERIA]

Tureckie seriale są chętnie oglądane w Polsce także w internecie. Wiadomo jednak, że to telewizja daje największą popularność i dociera do największej liczby widzów. Sporządziliśmy listę 15 tureckich seriali, które chcielibyśmy obejrzeć w polskiej telewizji. Co Wy na to?

Multimedia

W polskiej telewizji oglądaliśmy już wiele tureckich seriali. Wciąż najpopularniejszym jest "Wspaniałe stulecie", ale swoich fanów zdobyły też takie produkcje jak np. "Grzech Fatmagül", "Rozdarte serca", "Czarna perła", "Meandry uczuć", "Elif" czy "Wieczna miłość". Jest jednak wiele innych tytułów, które warte są pokazania szerszemu gronu widzów.

Hürrem i Sulejman czy Kösem i Ahmed? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Fani tureckich seriali zwykle oglądają nowości w internecie. Nie każdy zna jednak język turecki, a tłumaczenie każdego odcinka zajmuje sporo czasu. W związku z tym, każdy ma nadzieję zobaczyć nowe tureckie produkcje w telewizji, z polskim lektorem. Tak było w przypadku "Wiecznej miłości" - wielu fanów długo czekało, aż wreszcie serial, który dostał nagrodę Emmy będzie można obejrzeć w Polsce.

W Turcji niedawno zakończyła się emisja serialu ze znanym z "Tylko z tobą" i z "Czarnej perły" Tolgahanem Sayismanem, "Wystarczy nadzieja" (org. Bir Umut Yeter). To historia żołnierza, który po powrocie z wojny prowadzi życie samotnika jako latarnik morski. Kiedy spotyka Elif (Hazal Subaşı), szybko bierze z nią ślub. Kobieta zachodzi w ciążę, ale dochodzi do poronienia. Wkrótce małżonkowie odnajdują niemowlę na łodzi. Elif chce je przygarnąć i uznać za swoje, Yılmaz czuje, że to nie jest dobry pomysł. Serial nawiązuje do książki "Światło między oceanami" australijskiej pisarki M.L. Stedman. Na pewno wielu widzów chętnie zobaczyłoby go w Polsce.

Jakie jeszcze tureckie seriale powinny być pokazane w Polsce? Zobaczcie w galerii nasz TOP15!

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Czy ktos wie co bedzie w nastepnej czesci Wieczna milosc

    18.02.2019 20:35
  • Matka (gość)

    Narzeczona ze Stambułu to jest gra aktorska, piękny film.

    17.02.2019 09:30
  • Gość (gość)

    Matka Anne jest pięknym filmem. Pozdrawiam

    17.02.2019 09:26
  • Gospodyni domowa (gość)

    Oczywiście Pani Fazilet i jej córki. Genialne aktorstwo, szkoda , że u nas nie ma takiego serialu. Przecież wspaniałych aktorek u nas dostatek.

    15.02.2019 18:11
  • Julka (gość)

    Przede wszystkim "ASI", "ASI" i jeszcze raz "Asi", "Miłość na wynajem", "Gulperi" - obecnie w produkcji.

    14.02.2019 17:51
  • Ranny ptaszek (gość)

    Powinni napisać też o Rannym Ptaszku. To jest genialny serial. Śmieszy do łez i łamie serca 💕

    12.02.2019 20:24
  • Mm (gość)

    Serial Halka/Pierścień oraz Erkenci kus/Ranny Ptaszek. Świetne seriale, aktualnie emitowane w Turcji :)

    12.02.2019 13:58
  • korina (gość)

    Uwielbiam tureckie seriale, zwłaszcza kostiumowe, ale te współczesne są też cudowne! moglibyście dokupić 2. sezon "Jesteś moją ojczyzną" .

    11.02.2019 19:17
  • ja (gość)

    piękny też serial " dwie twarze Stambułu"

    10.02.2019 15:34
  • Fanka (gość)

    Ja lubię telenowele tureckie bardzo lubię jak się komuś nie podoba to NIK nikogo nie zmusza żeby oglądać każdy ogląda to co lubi i czeba to uszanować Ja bardzo lubię serial Elf ,łzy dzejnet też jest fajny pozdrawiam wszystkich tych co lubią telenowele

    08.02.2019 21:02
  • Fanka (gość)

    Jestem ciekawa jaki będzie ten serial czy ten też skruca

    08.02.2019 20:47
  • Beata (gość)

    Powinni wyemitowac w tv serial "Ranny ptaszek" komedia, bardzo dobra 😀

    07.02.2019 13:15
  • Gość (gość)

    Wieczna miłość najlepszy z najlepszych :))) sezon 3 mam nadzieję, że wkrótce będzie emitowany w TVP 1

    25.01.2019 20:13
  • Jotes (gość)

    JEST mnóstwo seriali tureckich. ale najpiękniejszy (oglądany na całym świecie) to Kiralik Ask , po polsku Miłośc na wynajem. Wyśmienite aktorstwo. Polecam!!!!!

    25.01.2019 20:07
  • ... (gość)

    Poza tym nikt Wam nie kazuje oglądać tureckich seriali, skoro się Wam nie podobają.

    25.01.2019 15:06
  • ... (gość)

    Nie rozumiem hejtu na tureckie seriale. Jest bardzo wiele pięknych tureckich seriali. Moim ulubionym jest „Grzech Fatmagül”, to chyba też jeden z lepszych tureckich seriali, tylko szkoda, że był emitowany o godzinie 14.

    25.01.2019 15:03
  • gracka (gość)

    Ogłupiający serial "Elif" . Jak w ogóle można było zakupywać ten serial i emitować go . Brak słów , aby ocenić jakąkolwiek wartość???? tego serialu. Wystarczy oglądnąć jeden jedyny odcinek, aby się dowiedzieć jak denna jest fabuła tego serialu.

    16.01.2019 21:09
  • F-ka (gość)

    Najlepszy wspomniany ASI , Zakazana miłość, Kara, Para Ask

    05.01.2019 10:41
  • Asi (gość)

    Asi

    01.01.2019 21:04
  • Patriota (gość)

    won!!!!!!!!!!!!!

    31.12.2018 18:36
NowszeStarsze