Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizji [TOP15, GALERIA]

Tureckie seriale są chętnie oglądane w Polsce także w internecie. Wiadomo jednak, że to telewizja daje największą popularność i dociera do największej liczby widzów. Sporządziliśmy listę 15 tureckich seriali, które chcielibyśmy obejrzeć w polskiej telewizji. Co Wy na to?

Multimedia

W polskiej telewizji oglądaliśmy już wiele tureckich seriali. Wciąż najpopularniejszym jest "Wspaniałe stulecie", ale swoich fanów zdobyły też takie produkcje jak np. "Grzech Fatmagül", "Rozdarte serca", "Czarna perła", "Meandry uczuć", "Elif" czy "Wieczna miłość". Jest jednak wiele innych tytułów, które warte są pokazania szerszemu gronu widzów.

Hürrem i Sulejman czy Kösem i Ahmed? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Fani tureckich seriali zwykle oglądają nowości w internecie. Nie każdy zna jednak język turecki, a tłumaczenie każdego odcinka zajmuje sporo czasu. W związku z tym, każdy ma nadzieję zobaczyć nowe tureckie produkcje w telewizji, z polskim lektorem. Tak było w przypadku "Wiecznej miłości" - wielu fanów długo czekało, aż wreszcie serial, który dostał nagrodę Emmy będzie można obejrzeć w Polsce.

W Turcji niedawno zakończyła się emisja serialu ze znanym z "Tylko z tobą" i z "Czarnej perły" Tolgahanem Sayismanem, "Wystarczy nadzieja" (org. Bir Umut Yeter). To historia żołnierza, który po powrocie z wojny prowadzi życie samotnika jako latarnik morski. Kiedy spotyka Elif (Hazal Subaşı), szybko bierze z nią ślub. Kobieta zachodzi w ciążę, ale dochodzi do poronienia. Wkrótce małżonkowie odnajdują niemowlę na łodzi. Elif chce je przygarnąć i uznać za swoje, Yılmaz czuje, że to nie jest dobry pomysł. Serial nawiązuje do książki "Światło między oceanami" australijskiej pisarki M.L. Stedman. Na pewno wielu widzów chętnie zobaczyłoby go w Polsce.

Jakie jeszcze tureckie seriale powinny być pokazane w Polsce? Zobaczcie w galerii nasz TOP15!

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    Powinni wyemitowac w tv serial "Ranny ptaszek" komedia, bardzo dobra 😀

    07.02.2019 13:15
  • Gość (gość)

    Wieczna miłość najlepszy z najlepszych :))) sezon 3 mam nadzieję, że wkrótce będzie emitowany w TVP 1

    25.01.2019 20:13
  • Jotes (gość)

    JEST mnóstwo seriali tureckich. ale najpiękniejszy (oglądany na całym świecie) to Kiralik Ask , po polsku Miłośc na wynajem. Wyśmienite aktorstwo. Polecam!!!!!

    25.01.2019 20:07
  • ... (gość)

    Poza tym nikt Wam nie kazuje oglądać tureckich seriali, skoro się Wam nie podobają.

    25.01.2019 15:06
  • ... (gość)

    Nie rozumiem hejtu na tureckie seriale. Jest bardzo wiele pięknych tureckich seriali. Moim ulubionym jest „Grzech Fatmagül”, to chyba też jeden z lepszych tureckich seriali, tylko szkoda, że był emitowany o godzinie 14.

    25.01.2019 15:03
  • gracka (gość)

    Ogłupiający serial "Elif" . Jak w ogóle można było zakupywać ten serial i emitować go . Brak słów , aby ocenić jakąkolwiek wartość???? tego serialu. Wystarczy oglądnąć jeden jedyny odcinek, aby się dowiedzieć jak denna jest fabuła tego serialu.

    16.01.2019 21:09
  • F-ka (gość)

    Najlepszy wspomniany ASI , Zakazana miłość, Kara, Para Ask

    05.01.2019 10:41
  • Asi (gość)

    Asi

    01.01.2019 21:04
  • Patriota (gość)

    won!!!!!!!!!!!!!

    31.12.2018 18:36
  • Alina (gość)

    Fazilet i jej córki.

    31.12.2018 13:33
  • gość (gość)

    do listy dodała bym zakazane jabłko yask elma , miedzy ziemia a niebem yer gok ask, matka anne,Çukurova" – Pewnego Razu w Cukurovej,Carpisma, Kadin kobieta,Adini Feriha Koydum jej imie feruiha,

    31.12.2018 11:35
  • A (gość)

    A GDZIE ASI Z MURATEM I TUBĄ

    29.12.2018 14:05
  • Jola (gość)

    Do tej listy jeszcze dodałabym seriale "Sen Anlat Karadeniz, Ben Anlatinca Delİ Dİyorlar" / Ty Opowiedz, Morze Morze Czarne", "Içerde / Wewnątrz", "Yeter", "Bugünün Saraylısı" / Nowy właściciel pałacu, "Gönülçelen", "Hayat Bazen Tatlıdır" / Czasami życie jest słodkie, "Nefes Nefese" / Bez Tchu.

    28.12.2018 13:48
  • Asia (gość)

    Zabrakło seriali "Karadayi", "Söz" - Daję słowo, "Asi", "Kara Para Ask", "Karagul"- Czarna Róża, "Anne" - Matka, "Diriliş: Ertuğrul" – Odrodzenie: Ertugrul, "Ölene Kadar" – Aż Po Grób, "Şahsiyet" – Osobowość, "Bir Zamanlar Çukurova" – Pewnego Razu w Cukurovej, "Yasak Elma" – Zakazany Owoc.

    28.12.2018 13:01
  • Emma (gość)

    Njlepsze seriale ti Poyraz Karayel i Icerde

    28.12.2018 11:38
  • Angela (gość)

    Erkenci kuş... Ale dopiero teraz jest emitowany w Turcji :/

    28.12.2018 00:56
  • Julka (gość)

    ASI, ASI i jeszcze raz ASi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Potem kręconą obecnie "Gulperi", "Miłość na wynajem", "Karagul"- Czarna Róża, "Zapach truskawki"," Pełnia". Kupowanie kolejnej serii "Elif" świadczy bardzo źle o decydentach naszej telewizji!!!!!!!!!!! Czyżby tak nisko ceniono nasze społeczeństwo i, jego intelekt? "Sahin Tepesi " w piątek ma ostatni 7. odcinek i więcej nie będzie!

    27.12.2018 23:47
  • YG (gość)

    Właśnie Yeni Gelin jest komediowym serialem. Mój ulubiony serial i Aşk Yeniden ale on jest emitowany

    27.12.2018 23:33
  • Opla (gość)

    Status związku, Pokój 39,Słodka zemsta.tvp pokazuje głównie tureckie dramaty.Moze pokazaliby jakiś lekki serial komediowy

    27.12.2018 14:24
  • Michał (gość)

    Zabrakło serialow Kara Para Ask i Asi

    27.12.2018 14:09