Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizji [TOP20]

Tureckie seriale są chętnie oglądane w Polsce także w internecie. Wiadomo jednak, że to telewizja daje największą popularność i dociera do największej liczby widzów. Sporządziliśmy listę 20 tureckich seriali, które chcielibyśmy obejrzeć w polskiej telewizji. Co Wy na to?

Multimedia

Tureckie seriale, na które czekamy

W polskiej telewizji oglądaliśmy już wiele tureckich seriali. Wciąż najpopularniejszym jest "Wspaniałe stulecie", ale swoich fanów zdobyły też takie produkcje jak np. "Grzech Fatmagül", "Rozdarte serca", "Czarna perła", "Meandry uczuć", "Elif" czy "Wieczna miłość". Jest jednak wiele innych tytułów, które warte są pokazania szerszemu gronu widzów.

Hürrem i Sulejman czy Nihan i Kemal? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Fani tureckich seriali zwykle oglądają nowości w internecie. Nie każdy zna jednak język turecki, a tłumaczenie każdego odcinka zajmuje sporo czasu. W związku z tym, każdy ma nadzieję zobaczyć nowe tureckie produkcje w telewizji, z polskim lektorem. Tak było w przypadku "Wiecznej miłości" - wielu fanów długo czekało, aż wreszcie serial, który dostał nagrodę Emmy będzie można obejrzeć w Polsce.

W Turcji niedawno zakończyła się emisja serialu ze znanym z "Tylko z tobą" i z "Czarnej perły" Tolgahanem Sayismanem, "Wystarczy nadzieja" (org. Bir Umut Yeter). To historia żołnierza, który po powrocie z wojny prowadzi życie samotnika jako latarnik morski. Kiedy spotyka Elif (Hazal Subaşı), szybko bierze z nią ślub. Kobieta zachodzi w ciążę, ale dochodzi do poronienia. Wkrótce małżonkowie odnajdują niemowlę na łodzi. Elif chce je przygarnąć i uznać za swoje, Yılmaz czuje, że to nie jest dobry pomysł. Serial nawiązuje do książki "Światło między oceanami" australijskiej pisarki M.L. Stedman. Na pewno wielu widzów chętnie zobaczyłoby go w Polsce.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? Zobacz więcej

Jakie jeszcze tureckie seriale powinny być pokazane w Polsce? Fani produkcji znad Bosforu czekają przede wszystkim na nowe produkcje ze znanymi już aktorami - Burakiem Özçivit, Canem Yamanem, Neslihan Atagül, Hande Erçel czy Muratem Yıldırımem. Zobaczcie w galerii nasz TOP20!

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Barbara (gość)

    Na ten czas potrzebny jest serial wesoły nie dołujący.Mamy już dosyć seriali smutnych.Uwielbiam seriale z Canem Yamanem.

    03.08.2020 08:21
  • Oli (gość)

    „Moj dom” (wspaniała gra Demet i Ibo) oraz „Czarno biała miłość”. To według mnie dwa najlepsze seriale tureckie, naprawdę są ciekawe i bardzo polecam.

    05.07.2020 19:56
  • Villa (gość)

    Czarno biała miłość - dla mnie ( na ten moment) najlepszy serial jaki oglądałam z komedii Rodzina Aslanów Z pokazanych w galerii : Niewłaściwy facet

    05.07.2020 09:33
  • Grażka (gość)

    powinni pokazać Litr Łez ,Czarna Róża,Jedno Serce,Czasami Życie Jest Słodkie,Adrni Feriha Koydum/Dałam Jej na imię Feriha/,Czarny Wujek,Gulperi,Brudne Pieniądze i Miłość,Gonlcelen,Slodka Zemsta,warto je zobaczyć ze względu na grę aktorów jak treść serialu Pozdrawiam

    05.07.2020 01:56
  • Kara (gość)

    Mój dom. Serial jest warty uwagi, bardzo wciąga. W każdym odcinku coś się dzieje, myśle ze spodobałby się polskiej publiczności.

    05.07.2020 00:32
  • KOKO (gość)

    Polecam" Aşk-ı Memnu" z Kıvançem Tatltuğ i Beren Sat, "Kiralik Aşk" z Elçin Sangu i Barışem Arduç, " Fazilet Hanım ve Kızları , z niesamowitą Nazan Kesal, Alpem Navruz, Deniz Baysal i Çağlarem Ertuğrul.

    04.07.2020 23:00
  • Gabi (gość)

    Kiralik Ask, Kuzgun, Inadina Ask powinny być w telewizji.

    04.07.2020 22:49
  • Ania (gość)

    Ja tez myśle ze „Mój dom” (turecki tytuł - Dogdugun ev kaderindir) to jednej z lepszych seriali, warty uwagi. Ciekawie pokazana historia i wspaniali aktorzy!

    04.07.2020 14:30
  • Ada (gość)

    Mój dom - najlepszy serial jaki oglądałam, super aktorzy i ciekawa historia

    04.07.2020 12:35
  • Dzasta (gość)

    Koraliki ask, icerde, Pani fazilet i jej córki

    04.07.2020 11:46
  • Kaszka2210 (gość)

    Dodalabym ,,Kolizja,, i ,,Azize,,

    04.07.2020 11:19
  • Bożena ( gość ) (gość)

    Seriale tureckie są dobre, ale nie lubię oglądać z lektorem. Lektor "zagłusza" atmosferę serialu. Dobre tłumaczenie "to sztuka" i napisy to jest , to na co warto czekać. Telewidzom polecam - HERCAI, MIŁOSIERDZIE, KOLIZJA, KRUK , MALEŃKIE MORDERSTWA, FILINTA, COMBER, wszystkie seriale z aktorem KIVANC

    04.07.2020 11:13
  • Emilia (gość)

    Koniecznie MÓJ DOM super aktorzy i wspaniała fabuła. Gra piękna i bardzo utalentowana DEMET OZDEMIR i IBO :)))

    04.07.2020 09:30
  • San (gość)

    Hercai - Nieprawdopodobna opowieść o miłości, która zrodziła się z zemsty.

    04.07.2020 09:04
  • Kimse Bilmez życiem (gość)

    O tak Kimse Bilmez w Polsce chciałabym

    04.07.2020 08:55
  • Magda (gość)

    "Wieczna miłość" już dawno była wyemitowana w tvp1 teraz można obejrzeć na VOD

    04.07.2020 07:40
  • Anna (gość)

    Seriale tureckie stają się popularne na całym świecie, wystarczy po prostu wybierać w tych najbardziej znanych i 'udanych' a takich nie brakuje, dobra reklama i NORMALNA GODZINA przede wszystkim....

    03.07.2020 21:35
  • KAG (gość)

    Co to za zestawienie jak nie ma Kiralika? Barış i Elçin niezapomniana para. Kıralik Aşk na pewno przyciągnąłby przed telewizor bardzo dużą widownię. Nie rozumiem dlaczego został pominięty w zestawieniu.

    03.07.2020 20:29
  • Marta (gość)

    Niech lepiej wznowią resztę odcinków WYMARZONEJ MIŁOŚCI!

    03.07.2020 18:59
  • Ana (gość)

    A gdzie Kiralik Aşk? Wspaniały serial, który koniecznie trzeba obejrzeć