Tureckie seriale. Lekkie, przyjemne produkcje idealne na lato. Które seriale dobrze się ogląda? Zobacz propozycje fanów! "Zapukaj do moich drzwi", "Zakazana miłość", "Zapach truskawek", "Czarna Perła", "Rozdarte serca"

Szukasz czegoś lekkiego do oglądania w letnie wieczory? Sięgnij po tureckie telenowele! Wbrew pozorom, nie wszystkie produkcje znad Bosforu przeładowane są intrygami, przemocą czy zdradami. Fani podzielili się z nami propozycjami na przyjemne i niezbyt ciężkie do oglądania seriale. Co proponują?

Multimedia

Tureckie seriale z lekką fabułą

Widzowie na całym świecie mają do wyboru całą gamę telenowel rodem z Turcji. Jeśli do tej pory kojarzyły się Wam one z całą masą negatywnych emocji, to fani udowadniają, że nie wszystkie z nich takie są. Wśród wielu tytułów, które możemy oglądać zarówno w telewizji jak i Internecie czy na platformach streamingowych, można znaleźć też te określane mianem lekkich i przyjemnych.

Bajkowe zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

O propozycje takich lekkich tureckich seriali zapytaliśmy fanów na facebookowym profilu "Najpiękniejsze tureckie seriale". Które produkcje wskazali? O czym są polecane przez widzów produkcje? Sprawdź w naszej galerii!

Zobacz galerię

Jedną z najczęściej wymienianych przez fanów turecką telenowelą jest "Zapach truskawek". To historia, która od początku zapowiada się na dość lekką.

Jego bohaterką jest pracująca w cukierni śliczna Asli. Gdy niesie truskawkowy tort ważnemu klientowi, omal nie zostaje potrącona przez pochodzącego z bogatej rodziny Buraka. W wyniku tego wydarzenia Asli wypada z rąk tort i upada jej na głowę. Oboje są na siebie nawzajem źli i życzą sobie, by nigdy więcej się nie spotkać. Kiedy dziewczyna traci pracę w cukierni, zatrudnia się w hotelu, którego właścicielem jest Burak...

Brzmi przyjemnie, prawda? To tylko pierwsza z polecanych przez fanów lekkich tureckich telenowel!

Tureckie aktorki, które skończyły 40 lat. Zobacz prywatne zdjęcia dojrzałych piękności z tureckich seriali Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×