Tureckie seriale o biednych dziewczynach i bogatych mężczyznach. "Narzeczona ze Stambułu" i "Przysięga" to nie wszystko!

Tureckie seriale bardzo często koncentrują się na losach biednych dziewczynach, które zakochują się w bogatych mężczyznach. Widzowie w Turcji i nie tylko uwielbiają współczesne historie o Kopciuszku. Motyw biednej dziewczyny i bogacza znajdziemy w takich serialach jak: "Przysięga" i "Narzeczona ze Stambułu". Więcej propozycji znajdziesz w galerii.

Multimedia

Tureckie seriale o biedzie i bogactwie

Tureckie seriale to najczęściej dramaty obyczajowe, komedie romantyczne i seriale kryminale. Wśród najpopularniejszych tureckich seriali znajdziecie te, które przedstawiają współczesną historię Kopciuszka.

Ich główna bohaterka jest zazwyczaj biedna, żyje na przedmieściach dużego miasta i ledwo wiąże koniec z koniec choć jest bardzo pracowita. Po drugiej stronie mamy natomiast bajecznie bogatego mężczyznę, najczęściej spadkobiercę rodzinnej firmy, którego życie zmienia się diametralnie, gdy poznaje biedaczkę. Na drodze ich miłości staje zawsze jakaś przeszkoda.

Oni na graniu w tureckich serialach zarabiają najwięcej! Oto najbogatsi tureccy aktorzy i aktorkiZobacz więcej

"Przysięga" i inne tureckie historie o Kopciuszku

Widzowie wprost uwielbiają opowieści o dziewczynach z biednych przedmieść i majętnych mężczyznach, który tracą dla nich głowy. Jednym z takich seriali jest pokazywana na antenie TVP "Przysięga". Serial przez dwa sezony koncentrował się na miłosnych perypetiach współczesnego Kopciuszka - urodzonej na wsi Reyhan, która po śmierci matki trafia do domu bogatego biznesmena Hikmeta, a tam poznaje jego syna Emira.

W galerii przygotowaliśmy zestawienie - najciekawszych naszym zdaniem - tureckich historii, w których ona jest biedna, a on bogaty. "Przysięga" to dopiero poczatek!

Zobacz galerię

Przypominamy, że w Polsce, na głównych antenach TVP emitowane są obecnie trzy tureckie seriale: "Elif", "Przysięga" i "Promyk nadziei". Na kanale DIZI oglądać można m.in. "Ezel", "Wieczną miłość", "Narzeczoną ze Stambułu", "Miłość i brudne pieniądze" i wiele, wiele innych. "Wieczna miłość" i "Więzień miłości" emitowane są ponadto na TVP3.

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Piekny film.

  08.01.2022 23:56
 • Wilhelmina (gość)

  Narzeczona ze Stambułu przepiękny serial fabuła genialna pouczająca można z tego wnioski wyciągnąć i prosimy o powtórkę serialu

  24.10.2021 12:20
 • EVA (gość)

  Na tvp1 lub tvp2 chętnie bym obejrzała serial turecki Miłość i brudne pieniądze nazywany tureckim love story i chwalony na całym świecie za cudowną grę aktorów .

  23.10.2021 21:56
 • Hanak (gość)

  Potwierdzam co napisano tak serislnarzeczona ze Stambułu t przepiękny serial oraz cena namietnosci z Ibrahimem Celikkol i B. AKALAYpowinny być pokazane w TVP1ogladalnosc murowana

  23.10.2021 20:33
 • Serial narzeczona ze stamulu to piękny film oparty na faktach szkoda że nie był nadawany w jedynce lub dwójce (gość)

  Serial narzeczona ze stamulu to piękny film oparty na faktach szkoda że nie był nadawany przez jedynkę lub w dwójce

  23.10.2021 11:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×