Tureckie seriale online. Które produkcje znad Bosforu można obejrzeć na vod?

Tureckie seriale online to świetna alternatywa dla fanów produkcji znad Bosforu, którzy nie mogą obejrzeć ulubionych seriali w telewizji. W internecie można obejrzeć wiele doskonałych tureckich seriali. Które tureckie seriale można obejrzeć online?

Multimedia

Tureckie seriale online

W telewizji mamy obecnie szeroki wybór tureckich seriali. W emisji produkcji znad Bosforu króluje Telewizja Polska, która udostępnia wiele z tych tytułów na swojej platformie vod. Online można oglądać takie tureckie seriale jak "Wspaniałe stulecie", "Wieczna miłość" czy "Wymarzona miłość". Należy jednak mieć na uwadze, że produkcje, które są emitowane po raz pierwszy w TVP nie mają jeszcze wszystkich dostępnych odcinków online. Kolejne epizody dodawane są wraz z emisją w telewizji.

Tureckie seriale na Netflix

Coraz bardziej popularne stają się tureckie seriale produkowane dla Netflix. Platforma ta ma w swojej ofercie kilka ciekawych tytułów jak "Atiye" czy "Aşk 101". To jednak nie wszystko!

Tureckie seriale i filmy kostiumowe. Co obejrzeć, jeśli lubisz "Wspaniałe stulecie" i "Imperium miłości"?Zobacz więcej

Jakie tureckie seriale można obejrzeć online? W naszym zestawieniu znajdują się produkcje dostępne na oficjalnych platformach vod.

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Czy serial Wymarzona miłość zostanie wyemitowany do konca?

  03.05.2020 23:40
 • gość (gość)

  Przecież obecnie sporo ludzi siedzi w domach,zresztą przymusowo,mogli by pokazać zaległe odcinki.Ale rezim i tak zrobi odwrotnie niż tego chcą widzowie.

  23.04.2020 20:24
 • Fanka (gość)

  Szkoda tylko, że "Wymarzoną miłość" "fachowcy" z TVP skatowali niemiłosiernie.

  21.04.2020 10:03
 • Aga (gość)

  Zgadzam się z kol2zanka ,jeżeli można przywrócić "Wymarzona milosc" końcowe odcinki nie wiem dlaczego to zostało przerwane

  21.04.2020 05:08
 • Aga (gość)

  Zgadzam się z kol2zanka ,jeżeli można przywrócić "Wymarzona milosc" końcowe odcinki nie wiem dlaczego to zostało przerwane

  21.04.2020 05:08
 • Eva (gość)

  Jeżeli TVP będzie tak postępowała z sympatykami tych serial, jak dotychczas, oglądalność spadnie. Mam na uwadze nagłe przerywanie emisji kolejnych odcinków i to w momencie , gdy akcja zbliżała się do najciekawszych wydarzeń. Tak było ostatnio z serialem „ Wymarzona miłość”, cieszącym się dużym zainteresowaniem. I nie tylko z tym serialem. Ciągle przerzucanie na inne kanały , inne pory dnia , a jednocześnie ciągnięcie na siłę tasiemca na wzór dawnej „ Mody na sukces” czyli „Elif” , w którym chyba sami scenarzyści się pogubili i nie wiedzą jak wybrnąć, to lekceważenie widza.

  21.04.2020 01:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×