Tureckie seriale robią furorę na całym świecie. TOP 15 produkcji, które zdobyły światową sławę

Tureckie seriale są bardzo popularne na całym świecie. Przygotowaliśmy zestawienie TOP 15 produkcji, które zdobyły międzynarodową sławę i cieszą się uznaniem ludzi na całym świecie. Czy znacie je wszystkie i pokochaliście tak, jak widzowie na świecie?

Multimedia

NAJPOPULARNIEJSZE NA CAŁYM ŚWIECIE TURECKIE SERIALE

Niewątpliwie tureckie seriale stają się coraz popularniejsze. Wiadomo też, że produkcje znad Bosforu skutecznie dzielą widzów - jedni je kochają, inni nienawidzą, ale jednocześnie seriale te cieszą się coraz większą sławą na całym świecie. W Polsce wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy TVP wyemitowała "Wspaniałe stulecie". Od tamtej pory Polacy oszaleli i chętnie oglądali starsze i nowe tureckie seriale. Zestawienie najpopularniejszych w Polsce produkcji znad Bosforu znajdziecie w linku poniżej.

Najpopularniejsze tureckie seriale. Jeżeli kochasz tureckie seriale, to musisz je znać!Zobacz więcej

Jak się okazuje, nie tylko Polacy pokochali tureckie seriale. Widzowie na całym świecie chętnie oglądają te produkcje. Dodatkowo niektóre można obejrzeć w serwisie Netflix, co przysparza im jeszcze większej sławy. W naszej galerii znajdziecie 15 tureckich seriali, które cieszą się największą popularnością na całym świecie. Znacie je wszystkie? Oglądaliście?

TOP 15 TURECKICH SERIALI POPULARNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Moni (gość)

  Jaki znawca robił to zestawienie jak nawet poprawnych tytułów nie potrafi zapisać? ''IÇERDE'' tłumaczone jest ''WEWNĄTRZ'' i tak po turecku się to pisze a nie jak w artykule.

  19.04.2021 17:57
 • M. (gość)

  Właśnie - gdzie Grzech Fatmagul? Ten serial to hit!!!

  09.08.2020 21:40
 • Paweł (gość)

  Nieźle ale jeszcze za słabo.

  06.08.2020 21:11
 • mm (gość)

  A gdzie > Grzech Fatmagul" ?

  06.08.2020 20:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×