Tureckie seriale to wyciskacze łez! Na których płakaliśmy najbardziej? TOP 15 najbardziej wzruszających tureckich telenoweli

Tureckie telenowele słyną z tego, że są przepełnione emocjami. Królują tu naprzemiennie miłość, zazdrość, przyjaźń czy nienawiść. Wiele scen z produkcji znad Bosforu doprowadza widzów do łez. Zapytaliśmy fanów tureckich telenowel, przy oglądaniu których produkcji płakali najbardziej Oto TOP 15 największych wyciskaczy łez!

Multimedia

Wzruszające tureckie seriale

Popularność tureckich seriali w Polsce nie maleje. Produkcje znad Bosforu wciąż mają ogromną liczbę fanów, którzy regularnie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów w telewizji czy na platformach streamingowych. Fani doceniają je za wiele aspektów. Przede wszystkim za to, że seriale rodem z Turcji przybliżają europejskiemu widzowi tamtejszą kulturę, która bardzo różni się od naszej. W tureckich telenowelach pierwsze skrzypce grają emocje, na których opiera się cała fabuła. Widz wraz z bohaterem przeżywa kolejne sceny. Wiele z nich jest bardzo wzruszających.

Zapytaliśmy fanów na facebooku "Najpiękniejsze Tureckie Seriale" o te produkcje, które są największymi wyciskaczami łez. Zobacz w galerii TOP 15 seriali, do których lepiej nie podchodzić bez zapasu chusteczek!

Zobacz galerię

Pierwszym tureckim serialem w Polsce było "Wspaniałe Stulecie". Ta kostiumowa telenowela była mieszanką miłości i intryg. "Wspaniałe stulecie" to serial, który opowiada historię najdłużej panującego władcy Imperium Ottomańskiego, Sulejmana. Jednym z ważniejszych wątków jest miłości sułtana i niewolnicy Roksolany. To właśnie ta produkcja została wielokrotnie wymieniona przez fanów, kiedy zapytaliśmy ich o seriale, przy których się popłakali.

"Wspaniałe Stulecie" - śmierć Mustafy. Sama muzyka doprowadza człowieka do płaczu - napisała Internautka Ewa.

Jakie jeszcze seriale wskazali widzowie? Przy których pojawiły się u nich łzy?

Zobacz galerię

Demet Özdemir zakochana po uszy! Turecka aktorka pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanymZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×