Tureckie seriale zawieszone na majówkę! Nie będzie "Elif", "Miłosnych potyczek", "Wiecznej miłości" i "Więźnia miłości"!

Przerwa od tureckich seriali w TV na majówkę! Nie będzie "Elif", "Miłosnych potyczek", "Wiecznej miłości" i "Więźnia miłości". Kiedy kolejne odcinki seriali TVP?

Multimedia

Na czas majówki 2019 TVP zawiesza emisję wszystkich czterech pokazywanych w telewizji tureckich seriali. Na nowe odcinki widzowie będą musieli czekać aż 5 dni! Kontynuacja przygód każdego z nich dopiero w poniedziałek, 6 maja o stałych porach.

Tureckie seriale w TVP1

Telewizyjna Jedynka pokazuje dwa tureckie seriale. "Elif" możemy oglądać już niemal dwa lata. To historia Melek (Sellin Sezgin), która pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroğlu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie, najstarszym synu swoich pracodawców. Jednak matka Kenana nie zaakceptowała związku młodych i odprawiła ciężarną służącą. Posłuszna Melek odeszła pozostawiając ukochanego w przekonaniu, że to ona go porzuca. Nie powiedziała mu także o dziecku. Kiedy rodzi się mała Elif (Isabella Damla Güvenilir) jej nieznany ojciec żeni się z inną kobietą, zaś jej matka wiąże się z brutalnym pijakiem i hazardzistą.

"Elif" - nowe odcinki od poniedziałku, 6.05.2019 o godz. 14:00 w TVP1!

Isabella Damla Güvenilir, czyli serialowa Elif ma już prawie 10 lat! Jak się zmieniła? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Wieczna miłość" to jeden z najbardziej popularnych tureckich seriali. Premiera w Polsce odbyła się w sierpniu 2018 roku. Akcja rozgrywa się w realiach współczesnego Stambułu. To opowieść o trudnej miłości. On pochodzi z ubogiej rodziny. Bliscy tylko w nim pokładają wielkie nadzieje. Ona ma zamożnych rodziców, ale nigdy nie utożsamiała się z bogatym światem, który ją otacza. Kemal (Burak Özçivit) i Nihan (Neslihan Atagül) poznali się przypadkowo i zakochali się w sobie. Kemal musiał jednak usunąć się z jej życia. Jego ukochana Nihan wyszła za innego mężczyznę.

"Wieczna miłość" - nowe odcinki od poniedziałku, 6.05.2019 o godz. 16:05 w TVP1!

Tureckie seriale w TVP2

"Miłosne potyczki" goszczą na naszych ekranach od stycznia 2019 roku. To serial komediowo-obyczajowy, opowiadający o Hayat (Hande Erçel), która poszukując pracy, przez przypadek poznała Murata (Burak Deniz) - syna właściciela fabryki eleganckiej odzieży. Dziewczyna omyłkowo dostała pracę i za wszelką cenę próbowała ją utrzymać, obawiając się, że mama zabierze ją do rodzinnej miejscowości i będzie kazała wyjść za mąż. Relacje Hayat i Murata z dnia na dzień stały się coraz bliższe. Będą szczęśliwi?

"Miłosne potyczki" - nowe odcinki od poniedziałku, 6.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2!

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Najmłodszym stażem tureckim serialem w TVP jest "Więzień miłości", którego oglądami od lutego 2019 r. Główni bohaterowie to Ömer (Erkan Meriç) i Zehra (Hazal Subasi), których z pozoru nic nie łączy. W życiu Ömera jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wkrótce jednak odkryje jej drugie oblicze.

"Więzień miłości" - nowe odcinki od poniedziałku, 6.05.2019 o godz. 17:10 w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pislandia (gość)

    Dziwne Katowice pełne Turków to dla nich te badziewie.

    05.05.2019 20:16
  • derek (gość)

    Czytając te komentarze cieszę się że jest jeszcze sporo idiotów w kraju. To dzięki wam oszołomy takie twory jak polszmat , tvnic i tvpis jeszcze istnieją . Po prostu jest mi was żal puste gapie , ale nie ma tego co by nie wyszło na dobre . Dla mnie im was więcej tym lepiej idioci.

    03.05.2019 11:52
  • Ogladajaca (gość)

    A po kiego grzyba płacimy abonament jak same starocie albo stawka większa niż życie albo nad Niemnem no dajcie spokój dobrze że jest TVN i Polsat a w dupie z kurskim

    02.05.2019 22:14
  • Becia (gość)

    Uwielbiam Nat Geo People i cały czas te stacje uwielbiam

    02.05.2019 22:11
  • Ogladajaca (gość)

    A po kiego grzyba płacimy abonament jak same starocie albo stawka większa niż życie albo nad Niemnem no dajcie spokój dobrze że jest TVN i Polsat a w dupie z kurskim

    02.05.2019 22:08
  • stasia (gość)

    nie tylko seriale tureckie wszystkie inne też polskie też ..kretyni po co zmieniać program w święta

    02.05.2019 14:49
  • stasia (gość)

    komu do cholery przeszkadza ją seriale dlaczego są zawieszane ..to jest jakieś chore ...nie wszyscy wyjeżdzają a dla biedaków zawsze wiatr w oczy

    02.05.2019 14:46
  • iksXX (gość)

    Najpierw gadanie, że Polacy masowo wyjeżdżają na majówkę a to w góry a to nad morze, a to nad jeziora, a potem wielkie "Dziękujemy, że wybrali państwo telewizję publiczną w dniach świątecznych" i wskaźniki, ile to milionów widzów oglądało TVP1 i TVP2. Czyli co? Mamy rozumieć, że te tłumy po to wyjechały, by w hotelowych pokojach albo pensjonatach tv oglądać? Nie wszyscy wyjechali, raczej mało kto.

    02.05.2019 13:09
  • Nat (gość)

    Chore to jest!!! Dokładnie nie wszyscy wyjechali a wy debi**** zabieracie filmy nie ogarniam was !:/

    02.05.2019 12:51
  • Wer (gość)

    Wzięli filmy puścili gówno.. Norma

    02.05.2019 12:11
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Kurski ty wymoczku, familiada z przed 5 lat !!! Co to ma być?

    02.05.2019 11:10
  • belmondo (gość)

    W TVP tylko same powtórki ( 1 z dziesięciu, Familiada nawet z 2014 r i itp) dlaczego Prezes TVP szczyci się dorobkiem swoim odnośnie aktualności programów telewizyjnych. Hała.

    02.05.2019 10:19
  • belmondo (gość)

    W TVP tylko same powtórki ( 1 z dziesięciu, Familiada nawet z 2014 r i itp) dlaczego Prezes TVP szczyci się dorobkiem swoim odnośnie aktualności programów telewizyjnych. Hała.

    02.05.2019 10:19
  • Elka (gość)

    Panie Kurski jak można tak postępować i rządzić się TVP my płacimy abonament i żądamy oglądania potyczki miłosne wiezien miłości i inne to są bardzo miłe i ciekawe seriale Turcja jest mi bliską sercu kilka razy byłam na wa

    02.05.2019 08:27
  • Julia (gość)

    Panie Kurski nie wszyscy wyjechali na majówkę te seriale tureckie to są bardzo miłe i ciekawe dlaczego pan tak rządzi się TVP my płacimy abonament i chcemy coś fajnego oglądać nie te reklamy tylko te tureckie filmy są bardzo ciekawe nie to co polskie badziewie.

    02.05.2019 08:21
  • Julia (gość)

    Panie Kurski nie wszyscy wyjechali na majówkę te seriale tureckie to są bardzo miłe i ciekawe dlaczego pan tak rządzi się TVP my płacimy abonament i chcemy coś fajnego oglądać nie te reklamy tylko te tureckie filmy są bardzo ciekawe nie to co polskie badziewie.

    02.05.2019 08:18
  • zakochana (gość)

    Serial WIEZIEN MILOSCI powinien trwać co najmniej 120 minut. A nie tylko 40 minut. Polskie seriale to dają po godzinie a do tego powtórki. A jak jest cos lepszego to juz Nie.

    01.05.2019 23:50
  • Widz (gość)

    Kevin ciagle jedno i to samo..

    01.05.2019 19:45
  • Maryla (gość)

    Telewizja popowinna także kształcić. Dobrze by było gdyby pokazywaćc filmy w wersjach oryginalnych z napisama. Może kursy językowe np.włoskiego. angielskiego.francuskiego itp.Przydał by się kanał językowy.geograficzny i przyrodniczy.To by dopiero była wspaniała tv. Szczególnie dla dzieci i ludzi starszych. Marzę o takiej.A seriale tureckie są o.k. Myślę.ze lepsze od naszych.

    01.05.2019 15:06
  • Kto. To (gość)

    Nich powtuzą kłamstwa p.Dudy

    01.05.2019 12:21
NowszeStarsze