tureckie seriale

"Zranione ptaki". Kim jest Emre Mete Sönmez, bohater tureckiej telenoweli? Fabuła serialu kręci się wokół niego!

Emitowana od marca turecka telenowela "Zranione ptaki" zyskuje coraz liczniejsze grono fanów. Fabuła tureckiej telenoweli "Yaralı Kuşlar" kręci się wokół losów Meryem, Leventa oraz, a właściwie przede wszystkim, wokół Ömera. Kim jest Emre Mete Sönmez, mały chłopczyk, który wciela się w serialu w głównego bohatera? Zobacz naszą galerię!

12.08.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki" odcinek 101. Melis podmienia próbki, aby intryga nie wyszła na jaw. Meryem mdleje w ramionach Leventa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 101. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Levent zabierze Meryem, Ömera i Nurgül do polikliniki aby sprawdzić, czy kobieta naprawdę jest z chłopcem spokrewniona. Melis podmienia próbki krwi, aby intryga nie wyszła na jaw. Meryem, nie mogąc znieść wszystkich emocji i zmartwień mdleje w ramionach Leventa! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

12.08.2022Zranione ptaki

"Zakazany owoc". Gün Akıncı zanim został aktorem, grał w koszykówkę i pracował w klubach nocnych. Jaki jest prywatnie wcielający się w rolę Cema turecki aktor?

"Zakazany owoc" to turecka telenowela emitowana na antenie telewizyjnej Dwójki. Produkcja zdobyła w naszym kraju pokaźne grono fanów, którzy chętnie śledzą losy jej bohaterów. Jednym z nich, który pojawił się w serialu niedawno, jest były współpracownik Alihana - przystojny Cem. W jego rolę wciela się turecki aktor Gün Akıncı. Co o nim wiemy?

12.08.2022Zakazany owoc

Tureckie seriale. Lekkie, przyjemne produkcje idealne na lato. Które seriale dobrze się ogląda? Zobacz propozycje fanów! "Zapukaj do moich drzwi", "Zakazana miłość", "Zapach truskawek", "Czarna Perła", "Rozdarte serca"

Szukasz czegoś lekkiego do oglądania w letnie wieczory? Sięgnij po tureckie telenowele! Wbrew pozorom, nie wszystkie produkcje znad Bosforu przeładowane są intrygami, przemocą czy zdradami. Fani podzielili się z nami propozycjami na przyjemne i niezbyt ciężkie do oglądania seriale. Co proponują?

12.08.2022Telenowele

"Zakazany owoc". Onur Tuna gra Alihana Tasdemira. Jaki prywatnie jest błękitnooki przystojniak?

W serialu "Zakazany owoc" przewija się cała plejada przystojnych aktorów i pięknych bohaterek. Jednak to Onur Tuna, który wciela się w Alihana Tasdemira przykuwa największą uwagę. Duża w tym zasługa przystojnej aparycji i niezwykle błękitnych oczu, w których niejedna fanka przepadła! Aktor jest niezwykle popularny - na Instagramie śledzi go ponad 2 mln internautów! Sprawdzamy, jaki prywatnie jest Onur Tuna z tureckiej telenoweli "Yasak Elma".

11.08.2022Zakazany owoc

"Zranione ptaki" odcinek 100. Nurgül usiłuje się wkupić w łaski chłopczyka. Ömer nie chce nawet na nią spojrzeć! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Zranione ptaki" - w 100. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Ayşe zareaguje na zdjęcie, które Cemilowi i Oyi z ukrycia zrobił Doğan. Dziewczyna z trudem znosi docinki babki męża, na które stara się nie reagować! Tymczasem Nurgül bez zapowiedzi pojawia się w rezydencji, obładowana prezentami dla Ömera. Chłopczyk nie chce jednak nawet na nią spojrzeć! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku "Yaralı Kuşlar".

11.08.2022Zranione ptaki

"Przysięga". Gökberk Demirci - tego nie wiesz o gwiazdorze tureckiego serialu. Tragiczne wydarzenie na zawsze zmieniło jego życie

Gökberk Demirci to turecki aktor, którego w Polsce nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Serialowy Emir Tarhun z "Przysięgi" to prawdziwy przystojniak, który ma rzesze fanek na całym świecie. Czy jego serce wciąż jest zajęte? W galerii przygotowaliśmy 12 ciekawostek o gwiazdorze tureckiego serialu. Tego mogliście o nim nie wiedzieć!

11.08.2022Przysięga

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×