"Turn Up Charlie". Serial z Idrisem Elbą skasowany po 1. sezonie! Netflix chce kontynuować pracę z aktorem

"Turn Up Charlie" zostaje skasowany po jednym sezonie. Netflix nie zdecydował się na kontynuację serialu z Idrisem Elbą, jednak liczy na dalszą współpracę z aktorem.

Multimedia

"Turn Up Charlie" z Idrisem Elbą skasowany

"Turn Up Charlie" to kolejny serial, który nie doczeka się kontynuacji. Netflix zdecydował się na skasowanie tej produkcji po emisji jednego sezonu. Mimo wszystko, platforma przyznaje, że liczy na dalszą współpracę z Idrisem Elbą.

Idris Elba pokaże swoje muzyczne oblicze w nowym serialu Netflixa!Zobacz więcej

'Turn Up Charlie' nie wróci z drugim sezonem. Jesteśmy szczególnie wdzięczni Idrisowi Elbie, który zamienił swoją pasję do muzyki, w dowcipną i porywającą komedię. Dziękujemy także producentom wykonawczym oraz całej oddanej obsadzie i pozostałej ekipie za wprowadzenie tej historii na Netflix. Z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji naszej współpracy z Elbą przy przyszłych projektach.

"Turn Up Charlie" - o czym jest?

„Turn Up Charlie” to historia wypalonego DJ-a i wiecznego kawalera Charliego (Idris Elba), który dostaje ostatnią szansę na sukces, gdy niechętnie zgadza się zostać męską nianią Gabby (Frankie Hervey), niepokornej i bardzo problematycznej córki swojego najlepszego przyjaciela, Davida, który jest gwiazdą światowego formatu. W pozostałych rolach Piper Perabo i JJ Field.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×