Turniej Czterech Skoczni 2014/2015 Ga-Pa (TRANSMISJA TV)

Turniej Czterech Skoczni Ga-Pa transmisja. W ostatni dzień roku odbędą się kwalifikacje do drugiego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2014/2015. Noworoczny konkurs w Garmisch-Partenkirchen rozpocznie się o godzinie 14:00. Transmisja na żywo z zawodów w Ga-Pa w stacjach TVP1 i Eurosport.

W przełożonych na poniedziałek inauguracyjnych zawodach Turnieju Czterech Skoczni Kamil Stoch zajął bardzo dobre czwarte miejsce. Zwyciężył Austriak Stefan Kraft przed swoim rodakiem Michaelem Hayboeckiem i Słoweńcem Peterem Prevcem. Łukasz Kruczek w Garmisch-Partenkirchen zdecydował się postawić na tych samych skoczków. W kwalifikacjach do konkursu w Ga-Pa zobaczymy Stocha, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego, Jana Ziobrę, Aleksandra Zniszczoła i Klemensa Murańkę. Przed rokiem najlepszy z biało-czerwonych był Kamil Stoch, który zajął siódme miejsce.

Początek środowych kwalifikacji w TVP1 i Eurosporcie o godzinie 13:45. Noworoczny konkurs w Garmisch-Partenkirchen rozpocznie się o godzinie 14. Zawody w TVP komentować będą Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. W Eurosporcie konkurs TCS w Ga-pa skomentuje Igor Błachut.

Turniej Czterech Skoczni. Garmisch-Partenkirchen - transmisje środa 31 grudnia, kwalifikacje godz. 14:00: kwalifikacje (transmisja TVP1, Eurosport) czwartek 1 stycznia, godz. 14:00: konkurs główny (transmisja TVP1, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×