Turniej Czterech Skoczni 2014/2015 Innsbruck (TRANSMISJA TV)

Turniej Czterech Skoczni Innsbruck transmisja. W sobotę odbędą się kwalifikacje do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni 2014/2015. Sobotnie kwalifikacje i niedzielne zawody rozpoczną się o godzinie 14:00. Transmisja na żywo z konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku w stacjach TVP1 i Eurosport.

Po dwóch konkursach najlepszy z polskich skoczków jest Kamil Stoch, który w klasyfikacji turnieju zajmuje 10. miejsce. Po zawodach w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen prowadzi Austriak Stefan Kraft, który wyprzedza Petera Prevca o 1,1 pkt i swojego rodaka Michaela Hayboecka o 7,1 pkt. W sobotnich kwalifikacjach do konkursu w Innsbrucku oprócz Stocha wystartują Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł oraz Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Biegun. Ci dwaj ostatni zadebiutują w 63. Turnieju Czterech Skoczni. Po niemieckiej części zawodów Łukasz Kruczek odesłał słabo spisujących się Jana Ziobrę i Klemensa Murańkę.

Początek sobotnich kwalifikacji w TVP1 i Eurosporcie o godzinie 14:00. Niedzielne zawody w Innsbrucku także rozpoczną się o godzinie 14. Kwalifikacje i konkurs w Innsbrucku w TVP komentować będą Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. W Eurosporcie zawody skomentuje Igor Błachut.

Turniej Czterech Skoczni. Innsbruck - transmisje Innsbruck kwalifikacje; sobota, godz. 14:00 (transmisja TVP1, Eurosport) Insbruck konkurs główny: niedziela, godz. 14:00 (transmisja TVP1, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×