Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf NA ŻYWO. Gdzie i o której oglądać skoki? [TRANSMISJA TV, STREAM] 30.12.2018

Na ten moment od początku sezonu wyczekiwali kibice i zawodnicy. W niedzielę 30 grudnia w Oberstdorfie rozpocznie 67. edycja Turnieju Czterech Skoczni. Pierwszą serię konkursu zaplanowano na godz. 16.30. Gdzie obejrzeć Turniej Czterech Skoczni w telewizji i internecie? [Oberstdorf 30.12.2018]

Multimedia

Turniej Czterech Skoczni 2018/19 Oberstdorf NA ŻYWO

Nadszedł czas, na który czekają wszyscy kibiców skoków narciarskich. W niedzielę 30 grudnia odbędzie się pierwszy konkurs 67. Turnieju Czterech Skoczni. Zawody tradycyjnie rozpoczną się od rywalizacji w w niemieckim Oberstdorfie, a zakończą w niedzielę 6 stycznia (finałowy konkurs w Bischofshofen).

Zobacz galerię

Dla zwycięzcy całego turnieju trafi czeka na 20 tysięcy franków szwajcarskich. Wśród faworytów są Kamil Stoch i Piotr Żyła, ale najwyżej stoją akcje Japończyka Ryoyu Kobayashiego. Stoch zwyciężał w dwóch poprzednich edycjach. Jeśli wygra po raz trzeci z rzędu, wyrówna wyczyn legendarnego Bjorna Wirkoli.

Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf NA ŻYWO. Z kim skaczą Polacy w parach KO?

W konkursie w Oberstdorfie wystąpi sześciu polskich skoczków. W sobotnich kwalifikacjach najwyżej z naszych reprezentantów uplasował się Piotr Żyła, który zajął trzecie miejsce. Przed wiślaninem znaleźli się jedynie Austriak Stefan Kraft i Royoyu Kobayashi. W czołowej dziesiątce sklasyfikowani zostali jeszcze dwaj Polacy - Kamil Stoch był ósmy, a Dawid Kubacki dziewiąty. Do konkursy nie zakwalifikował się jedynie Maciej Kot, który zajął 62. miejsce.

Jak zwykle pierwsza seria konkursów Turnieju Czterech Skoczni odbywa się na zasadzie rywalizacji w parach i systemu KO. Oto pary z udziałem Polaków: Piotr Żyła – Johann Andre Forfang (Norwegia), Kamil Stoch – Kilian Peier (Szwajcaria), Dawid Kubacki – Lukas Hlava (Czechy), Aleksander Zniszczoł – Jewgienij Klimow (Rosja), Stefan Hula – Michael Hayboeck (Austria) i Jakub Wolny – Felix Hoffmann (Niemcy).

Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf TRANSMISJA TV i ONLINE

Konkurs w Oberstdorfie pokaże TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Początek transmisji na żywo o 16:30. Zawody dla TVP skomentują Przemysław Babiarz i Sebastian Szczęsny. Z kolei w telewizyjnym studiu zobaczymy duet: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot. W internecie skoki w Oberstdorfie będzie można obejrzeć za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Turniej Czterech Skoczni 2018/19: Oberstdorf - NA ŻYWO

Niedziela, 30 grudnia 2018, godz. 16:30

Transmisja na żywo: TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1

SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×