Turniej EIHC w hokeju z udziałem reprezentacji Polski [PLAN TRANSMISJI]

W czwartek, 17 grudnia, pierwszy meczu turnieju EIHC w hokeju na lodzie: Polska – Włochy. Transmisje z turnieju EIHC z udziałem biało-czerwonych w TVP Sport.

Nowa funkcjonalność serwisu Telemagazyn.pl! Codziennie w programie możesz sprawdzić wyłącznie sportowe transmisje na żywo!
Sprawdź dzisiejsze sportowe transmisje na żywo w dużym programie!

Kiedy nasza reprezentacja dwa lata temu awansowała do bezpośredniego zaplecza światowej elity, czyli mistrzostw świata dywizji 1A, polscy hokeiści uzyskali możliwość rywalizowania ze znacznie trudniejszymi rywalami w turniejach z cyklu EIHC. Po listopadowych meczach z Austrią, Słowenią i Koreą Południową, tym razem reprezentacja Polski zagra w Katowicach z Włochami oraz grającymi w elicie: Francją i Kazachstanem.

Polaków czeka trudne zadanie, gdyż będą grali w osłabionym składzie. Selekcjoner kadry Jacek Płachta przychylił się do prośby GKS Tychy i postanowił dać odpocząć hokeistom mistrza Polski przed finałowym turniejem o Puchar Kontynentalny. W małej hali katowickiego Spodka szansę dostaną więc inni. Powołanie otrzymało aż 13 zawodników lidera ekstraklasy – Cracovii, zobaczymy także czterech hokeistów grających w ligach zagranicznych: Przemysława Odrobnego (Morzine) i Jakuba Wanackiego (Anglet) z Francji, Arona Chmielewskiego (Ocelari Trzyniec) z Czech oraz Tomasza Malasińskiego (Wildcats Swindon) z Anglii. W pierwszej reprezentacji zadebiutują: Bartłomiej Bychawski z Orlika Opole, Adam Domogała z Cracovii i Filip Wielkiewicz z Podhala Nowy Targ.

Transmisje na antenie TVP SPORT i sport.tvp.pl. Mecze będą komentować: Stanisław Snopek i Waldemar Matuszak, gościem Roberta Walczaka w studio będzie nasz stały ekspert hokejowy Wiesław Jobczyk. Wywiady z zawodnikami przeprowadzi Olga Rybicka.

Plan transmisji z turnieju EIHC w hokeju na lodzie

17 grudnia Polska – Włochy TVP Sport, sport.tvp.pl, godz. 19:10 (na żywo)
18 grudnia Polska – Kazachstan TVP Sport, sport.tvp.pl, godz. 15:30 (na żywo)
19 grudnia Polska – Francja TVP Sport, sport.tvp.pl, godz. 19:15 (na żywo)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×