Turniej WTA BNP PARIBAS w Katowicach tylko w Telewizji Polskiej

Najważniejsze wydarzenie tenisowe w naszym kraju w tym roku tylko w Telewizji Polskiej.

Multimedia

Turniej BNP Paribas w Katowicach (8-14 kwietnia) z cyklu WTA pokaże TVP, która jest także producentem sygnału międzynarodowego z tego wydarzenia. Transmisje w TVP2, TVP SPORT oraz na stronie SPORT.TVP.PL.

Turniej w Katowicach jako jedyny w Polsce jest zaliczany do elitarnego cyklu WTA. Do stolicy Górnego Śląska przyjadą zawodniczki z pierwszej dziesiątki światowego rankingu, m.in.: Czeszka Petra Kvitova czy Włoszka Sara Errani. W Spodku nie zabraknie także najlepszych polskich zawodników. W poniedziałek 8 kwietnia w grze pokazowej zmierzą się Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz, a dzień później w grze mieszanej wystąpią: Agnieszka Radwańska, Klaudia Jans oraz nasz eksportowy debel - Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

W sobotę 6 kwietnia w Pałacu Goldsteinów o godz. 16.00 odbędzie się natomiast uroczyste losowanie drabinki turnieju głównego, z udziałem rozstawionych zawodniczek (Klara Zakopalova, Julia Goerges) oraz Polki, która zagra z "dziką kartą" w turnieju - Sandry Zaniewskiej.

TVP jest głównym nadawcą telewizyjnym tego turnieju - wyprodukuje sygnał międzynarodowy, z którego będą korzystać wszystkie telewizje na świecie, a transmisje spotkań z tego wydarzenia będzie można oglądać w naszym kraju tylko na antenach publicznego nadawcy: w TVP SPORT i TVP2. W Dwójce emitowane będą także codziennie kroniki turnieju (ok. godz. 18.40 po "Sport Telegramie").

Mecze komentować będą: Jacek Jońca i Michał Lewandowski. Studio poprowadzą Grzegorz Mędrzejewski i Jacek Kurowski, a wśród zaproszonych przez nich gości będą: Wojciech Fibak i Joanna Sakowicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×