tv 4

"Agenci. Biuro detektywistyczne". Bartosz Obuchowicz i Skolim w nowym serialu Czwórki! O czym będzie?

Od 3 września widzowie Czwórki i Szóstki będą mogli oglądać nowy serial „Agenci. Biuro detektywistyczne” z udziałem m.in. Bartosza Obuchowicza i Konrada Skolimowskiego. To opowieść o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną i rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.

08.08.2022Agenci. Biuro detektywistyczne

"Pierścionek z rubinem". Popularny ukraiński serial w Czwórce! O czym jest?

Jeden z najpopularniejszych seriali ukraińskich, sprzedany do emisji już w kilkunastu krajach, „Pierścionek z rubinem”, zaprezentuje w czasie nadchodzących wakacji Czwórka. Na jego polską premierę stacja zaprasza 29 czerwca o godz. 17.55. W kolejne dni na antenie Czwórki będzie można oglądać po dwa premierowe odcinki – o godz. 16.55 i 17.55 – od poniedziałku do piątku.

15.06.2022Pierścionek z rubinem

"Sprawiedliwi - Wydział kryminalny". Nowi bohaterowie, zawiłe sprawy i intrygi. Co wydarzy się w szóstym sezonie?

Przed nami nowe odcinki hitowego serialu Czwórki. W kolejnym, szóstym już sezonie, nie zabraknie zwrotów akcji i komplikacji nie tylko w sferze zawodowej bohaterów, ale także w ich życiu uczuciowym. Niektórzy pokażą się z zupełnie innej, zaskakującej strony. Zobacz, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny"!

21.02.2019Sprawiedliwi - Wydział kryminalny

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×