tv puls

"Rodzinny interes" sezon 3. TV Puls kontynuuje serial z Magdą Modrą i Dariuszem Kordkiem! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Telewizja Puls pokaże 3. sezon serialu „Rodzinny interes” o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W rolach głównych występują m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marta Zgutczyńska, Dariusz Kordek i Marek Krupski. Zdjęcia na planie rozpoczynają się w lipcu. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Sprawdźcie!

02.06.2020Rodzinny interes

"Lombard. Życie pod zastaw" odcinki 257-261. Marysia nie akceptuje związku Andżeliki i Mariusza! Co jeszcze stanie się w 6. sezonie? [CO SIĘ WYDARZY]

Działo orgonowe, recyklomat, sprzęt kominiarski, granat moździerzowy czy zapalniczka kryjąca tajemnicę – to tylko niektóre rekwizyty, które pojawią się w nowym, 6. sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”! Powrócą także ulubieni bohaterowie, na czele z właścicielem lombardu Kazimierzem, którego gra Zbigniew Buczkowski! Sprawdźcie, co wydarzy się w odcinkach 257-261. serialu "Lombard. Życie pod zastaw".

05.02.2020Lombard. Życie pod zastaw

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×