tv puls

"Lombard. Życie pod zastaw". Maciej Gisman i Marika Klarman wzięli ślub! Ich miłość narodziła się na planie serialu TV Puls!

"Lombard. Życie pod zastaw" to serialowy hit TV Puls, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. W ostatnich latach serial zdobył ogromną popularność, ale zapewne niewielu widzów wie, że serial też... połączył ze sobą aktorów! To na planie tej produkcji zakochali się w sobie Maciej Gisman i Marika Klarman, którzy właśnie wzięli ślub!

13.06.2022Lombard. Życie pod zastaw

Koncert Wdzięczności 2022. Katarzyna Bujakiewicz dawno nie pojawiała się w mediach. Teraz poprowadziła wielką imprezę! Jak się zmieniła?

Za nami pierwszy Koncert Wdzięczności, impreza, którą w tym roku zainaugurowała TV Puls. Koncert odbył się w piątek 29 kwietnia, w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Telewizyjna emisja imprezy odbędzie się 11 maja w TV Puls. Koncert poprowadziła Katarzyna Bujakiewicz, która dawno nie pojawiała się w mediach! Zobaczcie, jak się zmieniła!

29.04.2022Koncert Wdzięczności

"Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie". Premiera nowego utworu Sławomira na antenie TV Puls! Na scenie także Zenek Martyniuk! Kiedy transmisja?

Telewizyjna premiera nowej piosenki Sławomira, polska wersja hitu „Felicita” w wykonaniu Beaty i Łukasza Rybarskich, premierowe skecze Kabaretu Paranienormalni, największe hity Zenka Martyniuka z zespołem Akcent i dużo, dużo więcej! W piątek 30 lipca o 20:00 TV Puls zaprasza na największe rozrywkowe wydarzenie tego lata - „Wielką Zabawę TV Puls w Mrągowie”! Na żywo, tylko w TV Puls! Tego nie można przegapić!

30.07.2021Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie

"Lombard. Życie pod zastaw" sezon 9. Arkadiusz Tańcula opowiada o nowych odcinkach serialu. Dokąd Ryży porwał Patrycję? Wszystko już jasne! [TYLKO U NAS]

"Lombard. Życie pod zastaw" to wielki serialowy hit telewizji TV Puls. Właśnie trwają przygotowania do premiery 9. sezonu serialu, a fani produkcji zacierają ręce, bo finał poprzedniej transzy zostawił ich z wieloma pytaniami! Co wydarzy się w nowych odcinkach? Dokąd Ryży porwał Patrycję? O tym wszystkim opowiedział nam Arkadiusz Tańcula!

28.07.2021Lombard. Życie pod zastaw

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×