TV Trwam na multipleksie od północy 15 lutego!

Telewizja Trwam rozpocznie nadawanie na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej o północy z 14 na 15 lutego transmisją mszy świętej na Jasnej Górze.

O tym, że TV Trwam zostanie włączona do oferty kanałów naziemnej telewizji cyfrowej, mówiono od dawna. Teraz te informacje potwierdził ojciec Tadeusz Rydzyk, szef stacji. Na łamach "Naszego Dziennika" redemptorysta podziękował prezesowi Telewizji Polskiej Juliuszowi Braunowi za wyrażenie zgody, aby TV Trwam rozpoczęła emisję o północy z 14 na 15 lutego.

- Pan prezes bardzo życzliwie podszedł do sprawy, za co mu bardzo dziękujemy. Przy okazji życzę, aby TVP promowała tylko to, co dobre, nie wpisywała się nigdy w atak na Kościół - powiedział o. Tadeusz Rydzyk.

Zakonnik zdradził również, że obecność na mulipleksie kosztuje go 2,5 mln zł miesięcznie, dlatego apeluje o wsparcie do widzów. - Oby ludzie to zrozumieli i zechcieli systematycznie pomagać. Oby znalazło się jak najwięcej ludzi, którzy rozumieją znaczenie wolnych, niezależnych i prawdomównych mediów; ludzi, którym zależy na wysokiej kulturze debaty. Niechby nam ofiarowali co miesiąc choćby tyle, co jedna paczka papierosów - powiedział o. Tadeusz Rydzyk.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×