TVN chroni program Wolińskiego i Tyszki?

Trzeba było wyciąć kilka pierwszych minut "Magla towarzyskiego" poświęconych Wolińskiemu i Tyszce.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: WOLIŃSKI I TYSZKA DOSTALI PROGRAM. PIRÓGA NIE ZAPROSZĄ? PIERWSZY ODCINEK "WOLI&TYSIO NA POKŁADZIE" [ZDJĘCIA]

Pod specjalną ochroną stacji znalazł się program Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Okazuje się, że inni pracownicy TVN - w tym jej gwiazdy - mają przestać atakować "Woli & Tysio na pokładzie".

"Twórcy "Magla towarzyskiego" w TVN Style musieli w ostatniej chwili wyciąć kilka pierwszych minut programu, poświęconych Tyszce i Wolińskiemu" - napisało "Party".

CZYTAJ TAKŻE: MARCIN TYSZKA I DAWID WOLIŃSKI ZARABIAJĄ DUŻO... TYSZKA I WOLIŃSKI ATAKUJĄ KORWIN-PIOTROWSKĄ

Podobnie jak prowadząca ten program Karolina Korwin Piotrowska, do porządku przywołany został Michał Piróg, który stwierdził, że przez ten program zmieni orientację seksualną. Niesforny komentator został wezwany na dywanik, a tam poproszono go, by nie wyrażał swoich opinii na temat programu Wolińskiego i Tyszki.

Jeśli to wszystko prawda, to trochę szkoda, bo wzajemne dogryzanie sobie przez przedstawicieli TVN miało swój smaczek...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • tv (gość)

    po pierwszym odcinku juz bylo wiadomo ze to niewypal. Nudni i durni. Nic wiecej dodac nie potrzeba. Nie ogladam dalej bo to strata czasu..

    05.04.2012 09:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×