TVN. Dorota Gardias mieszka w apartamencie, w którym postawiła na ponadczasową elegancję i wygodę. Idealne miejsce dla niej i jej córeczki!

Zapracowana pogodynka mieszka w wygodnym apartamencie, w którym może odpocząć i naładować siły nadszarpnięte poważnymi problemami zdrowotnymi, którą ją w ostatnim czasie dotykają.

Multimedia

Dorota Gardias jak mieszka

Popularna, piękna pogodynka stacji TVN może mieć od ubiegłego roku pretensje do losu. Ten bowiem funduje jej cios za ciosem. Najpierw ciężko przeszła zakażenie koronawirusem, a w czerwcu zdiagnozowano u niej zmianę nowotworową w piersi. Guz rozwinął się już dwa lata temu, ale lekarz zalecił jedynie obserwację. Zmiana zaczęła boleć i wtedy zalecenie lekarzy się zmieniło - dziennikarka przeszła operację usunięcia guza, który na szczęście nie był rakiem, tylko zmianą niezłośliwą.

Dorota Gardias walczy z nowotworem! Jakie są rokowania?Zobacz więcej

W rezultacie przewartościowania życiowych spraw, którego zazwyczaj dokonuje się w obliczu groźnych sytuacji, Dorota Gardias wraz z braćmi kupiła ziemię na Roztoczu. Tam planują otworzyć gospodarstwo agroturystyczne, które będzie rodzinnym biznesem. W przyszłości pogodynka przeprowadzi się tam wraz z obecnie ośmioletnią córką Hanią.

Dorota Gardias mieszka z córką i psem Rabusiem w dzielnicy Wilanów. Postawiła na nowoczesność, elegancję i ponadczasowość.

Anna Kalczyńska mieszka z rodziną w willi z ogrodem. Pięknie urządzona przestrzeń kipi szczęściem. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

W kuchni uwagę zwracają detale - taborety z pleksi, białe fronty szafek połączone z drewnianymi blatami, doniczki z kwiatami.

W salonie króluje popularna w mieszkaniach celebrytów bezpieczna szarość. Szare są ściany i wielki fotel (mamy jego zdjęcie w galerii), kontrastujący z jasną kanapą. Przepięknie urządzony balkon wręcz zaprasza, by zapaść się na nim na kanapie, okryć kocem i odpocząć w otoczeniu kwiatów. Zobaczcie sami #JAK MIESZKA DOROTA GARDIAS

%%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Karol (gość)

    Ok ok. A co z fakturami ?

    15.10.2021 17:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×