TVN kazał Anji Rubik poprawić dykcję

Anja Rubik, która została prowadzącą polskiej edycji "Project Runway", musi popracować nad swoją dykcją.

Multimedia

Anja Rubik - najlepsza polska topmodelka - poprowadzi TVN-owską edycję programu "Project Runway". Obecnie trwają zdjęcia do produkcji, która ma pomóc w znalezieniu utalentowanych projektantów.

CZYTAJ TAKŻE: ANJA RUBIK I JOANNA PRZETAKIEWICZ W "PROJECT RUNWAY"! ZNAMY SKŁAD JURY PROGRAMU "PROJECT RUNWAY"! [ZDJĘCIA]

Jednak zanim widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników i podziwiać Anję Rubik w nowej roli, modelka musi bardzo mocno popracować nad swoją wymową. Okazało się, że producenci TVN uważają, że Anja niewyraźnie mówi.

"Rubik jak na standardy telewizyjne mówi dość niewyraźnie. Trzeba to powiedzieć wprost: czasem ją trudno zrozumieć. Gdy się wypowiada nie jest tak urocza jak Dżoana Krupa, która mieszała język angielski z polskim. Najlepiej będzie, jak zdecyduje się na lekcje wymowy. To zresztą dość powszechna praktyka wśród osób, które decydują się na karierę telewizyjną" - zdradza "Gwiazdom" osoba ze stacji.

CZYTAJ TAKŻE: PRODUCENTKA ZDRADZA SZCZEGÓŁY PROGRAMU "PROJECT RUNWAY" [WIDEO] RUSZYŁY ZDJĘCIA DO PROGRAMU "PROJECT RUNWAY" [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×