TVN rezygnuje z Sylwestra w Krakowie. Od tego roku będzie relacjonować imprezę w Warszawie!

TVN rezygnuje z Sylwestra w Krakowie! Od tego roku, przez cztery kolejne lata stacja będzie relacjonować koncerty sylwestrowe w Warszawie.

Już nie Kraków, a Warszawa będzie w latach 2016-2019 współpracowała z telewizją TVN przy organizacji miejskiego sylwestra. List intencyjny w tej sprawie podpisali niedawno: Jarosław Jóźwiak – wiceprezydent Warszawy oraz Edward Miszczak i Piotr Tyborowicz – członkowie zarządu TVN S.A.

Chcemy nieco zmienić formułę imprezy sylwestrowej w stolicy. Zmieni się też miejsce – zabawę przenosimy na pl. Defilad. Warszawiacy będą bawić się przy muzyce największych gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, a współpraca z TVN nam to z pewnością zagwarantuje – mówi Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent Warszawy. - W tym roku zaprosimy mieszkańców na powitanie nowego roku w plenerze już po raz dziesiąty. Przed nami ustalenia szczegółów tegorocznego, jubileuszowego sylwestra, które przedstawimy jesienią – dodaje wiceprezydent.

Warto dodać, że w ostatnich latach Sylwester w Warszawie nie były transmitowany w żadnej stacji telewizyjnej. Stacja TVN do tej pory relacjonowała natomiast imprezę z krakowskiego Rynku.

Cieszymy się, że tym razem dzięki TVN cała Polska będzie mogła powitać Nowy Rok razem z mieszkańcami stolicy. To będzie wyjątkowa i jakościowa impreza, prace nad programem już trwają – powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Sylwester w Warszawie odbędzie się już po raz dziesiąty. Miejskie zabawy odbywały się do tej pory na pl. Zamkowym, pl. Konstytucji, błoniach Stadionu Narodowego oraz na pl. Defilad, na który - po latach - impreza powróci.

Komentarze

Skomentuj
  • bob (gość)

    całe szczęście, bo w Krakowie te sylwestry z TVN były porażką, tylko kto teraz będzie w Krakowie...

    15.10.2016 22:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×