TVN Style: Marcin Tyszka "W roli głównej" u Magdy Mołek

Magda Mołek zadaje pytania i słucha. Stwarza niepowtarzalną atmosferę. Koncentruje się na rozmowie. Jej gość jest zawsze "W roli głównej".

Multimedia

W nowym sezonie z zupełnie innej strony zaprezentuje widzom: Marcina Tyszkę, Cezarego Pazurę, Piotra Cyrwusa i Cezarego Żaka.

Marcin Tyszka jest uznanym fotografem mody, jurorem programu "Top Model. Zostań Modelką". Współpracuje z najlepszymi magazynami na świecie i fotografuje najsłynniejsze modelki. Praca jest dla niego wszystkim. Jaką cenę zapłacił za sukces? Czy trudno mu było wspiąć się na szczyt? Czy było warto? W rozmowie z Magdą nie szczędził szczerych wyznań i szczegółów związanych ze swoim zawodem.

"W roli głównej" zadebiutował także Cezary Pazura. W latach dziewięćdziesiątych jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce, czym się zajmuje się dzisiaj? Dlaczego nie gra w zbyt wielu filmach? Czy jego obecne, trzecie już małżeństwo jest ostatnim? Pora na poważne refleksje "mężczyzny po przejściach".

Największym zaskoczeniem dla widzów może okazać się Piotr Cyrwus, znany jako Rysiek z "Klanu". Czy jest coś czego jeszcze nie próbował? Wypasał już owce, grał na akordeonie i został czternaście razy ojcem chrzestnym. Prawdziwy góral z krwi i kości. Dlaczego w końcu zmęczyła go rola Ryśka-poczciwca? Co robi teraz? Piotr Cyrwus opowie także o małżeństwie z aktorką Mają Berełkowską i trójce swoich dorosłych dzieci.

Cezary Żak nigdy nie był typem amanta, ale zawsze jego wyraziste role zapadały w pamięć. Od dwudziestu pięciu lat jest mężem aktorki Katarzyny Żak. Jak to możliwe, że nadal nie wyobraża sobie urlopu bez żony? Co kocha? Jaki jest? Czy jego pedantyzm bywa uciążliwy?

To będzie zdecydowanie męski sezon "W roli głównej". Już od poniedziałku 15 kwietnia o godz. 22.20.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×