tvn

"Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop o włos uniknął tragedii? Zaskakujące zachowanie prezentera. "Chwilę przed tragedią"

Marcin Prokop zaskoczył swoich fanów nietypowym widokiem. Opublikował on na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ze swojego ostatniego wypadu na miasto. Udostępniona fotografia wskazuje, że niewiele brakowało, a mogłoby dojść do tragedii. Zauważyli to również internauci, którzy ochoczo komentowali zdjęcie. Co takiego się wydarzyło?

29.06.2022Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska udzieliła szczerego wywiadu. Odniosła się do intencji zgłaszających się! "Nie każdy ma intencję, żeby znaleźć męża czy żonę"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się z sezonu na sezon coraz większą popularnością. Jedna z programowych ekspertek, Magdalena Chorzewska opowiedziała o kulisach castingów do show. W ostrych słowach skomentowała intencje, z jakimi zgłaszają się niektórzy!

29.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Paweł świętuje rocznicę związku z kuzynką Kasi. Przy okazji postanowił też zakpić z programu

Paweł Olejnik był jednym z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się związać na dłuższą metę z jego serialową żoną Kasią, to znalazł miłość u jej kuzynki Klaudii. Niedawno mężczyzna pochwalił się, że wraz z ukochaną świętował pierwszą rocznicę związku. Przy okazji postanowił też zakpić z programu, w którym brał udział. Co takiego powiedział?

27.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Odmieniona Izabela Juszczak zachwyca na nowym zdjęciu! Uczestniczka "ŚOPW 5" znalazła nową miłość?

Izabela Juszczak to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kobieta bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, którzy kibicowali Izie w małżeństwie z Kamilem. Ten związek początkowo wyglądał bardzo perspektywicznie, jednak po programie małżeństwo się rozpadło. Czy teraz, gdy spor czasu upłynęło od tych wydarzeń, Iza jest znowu zakochana? Jej najnowszy wpis wiele sugeruje!

25.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Nowy partner Julii Gołębiowskiej jest od niej starszy o 12 lat! Już planują ślub?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych programów telewizji TVN. Do tej pory doczekali się emisji siedmiu edycji programu, a na swoją premierę czeka już ósmy sezon. Nie wszyscy uczestnicy znajdują miłość w programie, ale do niektórych z nich szczęścia uśmiecha się już po emisji. Dokładnie tak było w przypadku Julii Gołębiowskiej ze "ŚOPW 6".

23.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer ma żal do swojego ojca? Prezenter wspomina czasy swojego dzieciństwa. "Bardzo dużo pracował w tamtym czasie"

Od pewnego czasu osoba Filipa Chajzera znów jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą jego głośnego rozstania ze wieloletnią partnerką Małgorzatą Walczak. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" udzielił ostatnio wywiadu, w którym postanowił wrócić do czasów swojego dzieciństwa. Okazuje się, że jego słynny ojciec, Zygmunt Chajzer nie miał wtedy dla niego zbyt wiele czasu.

17.06.2022Dzień Dobry TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy uczą synka pływać. Mały rośnie jak na drożdżach i jest istną kopią taty!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który wywołuje ogromne kontrowersje, jednak od czasu do czasu uda się ekspertom trafić i dobrze sparować uczestników. Doskonałym przykładem tego są Aneta i Robert Żuchowscy, którzy dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami małego Mieszka. Ich synek rośnie jak na drożdżach i jest istną kopią taty!

16.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil Borkowski opowiada o programie, rozwodzie i szukaniu nowej żony. Co go łączy z Igą Śmiechowicz? [TYLKO U NAS]

Kamil Borkowski był jednym z uczestników ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci programowi dobrali go w parę z Agnieszką Miezianko i przynajmniej na początku wszystko wskazywało na to, że ich związek może się zakończyć happy endem. Niestety los zadecydował inaczej i para obecnie przygotowuje się do rozwodu. Specjalnie dla redakcji Telemagazynu, Kamil Borkowski zgodził się opowiedzieć o tym, jak obecnie wyglądają kulisy jego znajomości z Agnieszką, czy faktycznie poszukuje już nowej żony oraz jak z perspektywy czasu ocenił szanse na stworzenie udanego związku z programową małżonką.

15.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka, Dorota i Patrycja świętują przyszłe rozwody. Jest komentarz ich mężów!

Spotkanie uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7", Agnieszki, Doroty i Patrycji, podczas którego świętowały swoje nadchodzące rozwody, obiło się szerokim echem w sieci. O komentarz na temat spotkania pań, które imprezowały w swoich sukniach ślubnych, pokusili się ich - jeszcze obecni - mężowie, czyli Kamil, Adam oraz Piotr. Sprawdźcie, co powiedzieli!

14.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×