TVN24 pod ostrzałem krytyki po wywiadzie Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey! "Tłumaczenie porażka, prowadząca nie udźwignęła tematu"

W poniedziałek, 8 marca stacja TVN24 przeprowadziła retransmisję głośnego wywiadu Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey. Niestety w sieci niemal od razu zaroiło się od krytycznych komentarzy. Poszło o pracę lektorów oraz tłumaczenie.

Multimedia

Obszerny wywiad Oprah Winfrey z Meghan, księżną Sussex oraz Harrym, księciem Sussex jest szeroko komentowany na całym świecie. Sensacyjna rozmowa "eksroyalsów" obejmowała wszystko: od pierwszych chwil Meghan Markle w rodzinie królewskiej, przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzą sobie w życiu pod ogromną presją opinii publicznej oraz co zmieniło się w ich życiu, kiedy zdecydowali się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych.

Książę Harry i Meghan Markle spodziewają się drugiego dziecka! Brzuszek jest już bardzo widoczny!Zobacz więcej

Retransmisję rozmowy w poniedziałkowy wieczór (8.03) przeprowadziła stacja TVN24, która musi się teraz mierzyć z falą krytyki. Wywiad Oprah z Meghan i Harrym został chłodno przyjęty przez widzów. Wszystko za sprawą lektorów i samego tłumaczenia rozmowy, które w wielu momentach było nietrafione.

Lektorzy to jedna wielka masakra, tłumaczenie było niefortunne w wielu momentach

Tłumaczenie tego wywiadu to jakaś porażka! Nic z tego nie zrozumiałam

Można gdzieś obejrzeć z napisami? - czytamy na forach internetowych.

Wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey poruszył świat. Oto najbardziej szokujące fragmentyZobacz więcej

W sieci obrywa się też prowadzącej wydanie specjalne - Dagmarze Kaczmarek-Szałkow, która po retransmisji głośnego wywiadu z "eksroyalsami" rozmawiała m.in z księciem Janem Lubomirskim.

Jeny kogo daliście do prowadzenia wydania specjalnego. Przerywa. Nie daje się wypowiedzieć. Sugeruje odpowiedzi. Straszne prowadzenie!

Moim zadaniem, prowadząca nie udźwignęła tematu po emisji wywiadu. Nie pozwalała skończyć myśli gościom.

Oglądaliście wywiad książęcej pary z Oprah Winfrey w polskiej telewizji?

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • King Oscar (gość)

    Autumn Falls przypadek, nie sądzę

    09.03.2021 19:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×