tvp 3

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP "Polska mnie cieszy"!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi otworzyć drzwi do show-biznesu. Nie wszyscy chcą z tego skorzystać, ale historia już pokazała, że polska telewizja pragnie przebojowych seniorów. Teraz okazało się, że swoją telewizyjną karierę kontynuować zamierza Monika Zajączkowska! Seniorka pojawi się w nowym programie TVP!

15.07.2022Sanatorium miłości

"Studio YaYo". Nowy żenujący program TVP. Zdelegalizujmy polskich kabareciarzy [KOMENTARZ]

Źle się dzieje z humorem w Telewizji Polskiej. Na fali słynnej dobrej zmiany najpierw zdjęto program kabaretu Paranienormalni, a następnie wystraszono się organizacji nocy kabaretowej. Co prawda pojawiła się „Komediowa scena dwójki”, ale ona śmieszy chyba tylko jej autorów. Teraz na antenie TVP 3 zadebiutowała audycja o wiele mówiącym tytule „Studio YaYo” i chyba nikt w Telewizji Polskiej nie spodziewał się, że program stanie się hitem Internetu. Jest tak zły i żenujący, że po jego obejrzeniu pragnie się delegalizacji polskiej kabaretów i kabareciarzy. Szczególnie tych emerytowanych, którzy nawet 20 lat temu nie byli śmieszni.

20.06.2016Studio Yayo

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×