TVP Info. Anna Popek zaliczyła wpadkę na wizji? Wypowiedź dziennikarki mocno zaskoczyła widzów: "Ktoś do zwolnienia?"

Anna Popek w poranku w TVP Info zaliczyła wpadkę? Tak przynajmniej sugeruje część zaskoczonych jej wypowiedzią internautów. Co takiego powiedziała dziennikarka, że zrobiło się o niej znowu głośno? Chodzi o Narodowy Dzień Życia.

Multimedia

Anna Popek zaliczyła wpadkę w TVP Info?

Anna Popek od lat jest twarzą Telewizji Publicznej, a poranne pasma to jej specjalność. Prezenterka prowadziła już m.in. "Kawę czy herbatę?", magazyn "Dzień dobry, Polsko!", była także współprowadzącą "Pytania na śniadanie". Od 2018 roku można ją oglądać na antenie TVP Info, w programie "Wstaje dzień", który emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godz. 6:00.

24 marca, w Narodowym Dniu Życia, Anna Popek przywitała widzów TVP Info tymi słowami:

Dzień dobry, jest środa, 6 rano, Anna Popek, witam Państwa. Co dzisiaj? Dzisiaj Narodowy Dzień Życia. Życie zaczyna się od narodzin – powiedziała Anna Popek na wizji.

Marzena Rogalska przechodzi z TVP do TVN? Szykuje się transfer roku!Zobacz więcej

Jej wypowiedź wprowadziła część widzów w konsternację. W programach Telewizji Publicznej często poruszana jest kwestia ochrony życia ludzkiego "od poczęcia do naturalnej śmierci". To z kolei "gryzie się" z wypowiedzią Anny Popek.

Przeczą sami sobie? Czy ktoś do zwolnienia? – zastanawia się w sieci jeden z internautów.

Warto przypomnieć, że po wyroku TK w sprawie tzw. aborcji eugenicznej Anna Popek krytycznie wypowiadała się o uczestniczkach Strajków Kobiet:

Gwiazdunie telewizyjne, showbiznesowe, często mówią to, co jest potem sztucznie nagłaśniane. Chociażby sprawa aborcji. Wspierają czarne marsze, fotografują się z piorunem na policzku z wymowną mina, a w domu tulą swoje ukochane dzieci do piersi i są piewcami życia rodzinnego. – pisała kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych.

Czy więc Anna Popek zaliczyła wpadkę w TVP? Oceńcie sami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wolny przypadkowy sluchacz (gość)

    Co takiego złego powiedziala czepiacie się każdego słowa przecież taka jest prawda dajcie ludziom spokojnie pracować

    26.03.2021 09:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×