TVP pozywa Roberta Makłowicza. Żąda przeprosin i odszkodowania! [OŚWIADCZENIE]

TVP wydała oświadczenie, w którym zapowiedziała pozew przeciwko Robertowi Makłowiczowi. Stacja żąda od kucharza publicznych przeprosin i odszkodowania adekwatnego do poniesionych strat wizerunkowych.

Multimedia

Zaostrza się konflikt między Telewizją Polską a twórcą programów kulinarnych - Robertem Makłowiczem. Stacja wystosowała właśnie oświadczenie, z którego wynika, że zamierza skierować całą sprawę do sądu. Treść oświadczenia TVP możecie przeczytać poniżej:

Robert Makłowicz odpowiada na zarzuty TVP. Czy naśmiewał się z wypadku premier Szydło? [OŚWIADCZENIE]Zobacz więcej

Atak, którego dopuścił się pan Robert Makłowicz na swoich kolegów i koleżanki jednoznacznie przekreśla dwie dekady budowania wzajemnych relacji, jednocześnie wpisuje się w ogólny atak na media publiczne i spór polityczny, którego TVP nie jest stroną. Pan Robert Makłowicz, którego program od 3 lat notował spadki i tracił widzów, ze względu na wieloletnie relacje wciąż otrzymywał od spółki szanse na stworzenie autorskiego programu, który przystawałby do współczesnych wymogów. Jego udział w spocie wizerunkowym powinien być przez niego potraktowany jako zaszczyt, a nie pretekst do szkalowania dobrego imienia Telewizji Polskiej. Pan Robert Makłowicz nie szukał dialogu ze swoim wieloletnim pracodawcą, a jedynie szybkiego rozgłosu w innych mediach. W tej sytuacji TVP zobowiązana jest chronić interesy własne i pozostałych współpracowników oraz podjąć w tym kierunku stosowne kroki prawne. W ramach tych działań TVP odstąpiła już od umowy z firmą żony pana Makłowicza, na podstawie której pan Robert Makłowicz realizował program w TVP. W najbliższych dniach telewizja publiczna skieruje do sądu pozew o ochronę dóbr osobistych TVP i zaatakowanych w wypowiedziach pana Makłowicza współpracowników spółki. TVP będzie żądała publicznych przeprosin i odszkodowania adekwatnego do poniesionych strat wizerunkowych.

Oburzeni internauci organizują wielkie gotowanie przed siedzibą TVP! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×