TVP SPORT HD od 12 stycznia 2014

TVP SPORT od 12 stycznia będzie emitowany w jakości HD. Pierwszą imprezą, która zostanie pokazana w wysokiej rozdzielczości będą mistrzostwa Europy mężczyzn w piłce ręcznej z udziałem reprezentacji Polski.

Multimedia

Po TVP HD, TVP1 HD i TVP2 HD, także kanał sportowy telewizji Polskiej będzie emitowany w jakości HD.

Pierwszą imprezą, która w całości będzie transmitowana w wysokiej rozdzielczości przez TVP SPORTHD będą mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn, które dokładnie 12 stycznia 2014 r. rozpoczynają się w Danii. Reprezentacja Polski pierwszy mecz (z Serbią) rozegra dzień później - początek o godz. 18.00. W styczniu w TVP SPORT HD będzie można także zobaczyć na żywo między innymi: kwalifikacje i konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich z Wisły i Zakopanego oraz tenisowy turniej WTA z Paryża z udziałem Agnieszki Radwańskiej.

Co najważniejsze, dwie wielkie imprezy 2014 roku - Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi i mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii - będzie już można oglądać w całości w najwyższej jakości obrazu i dźwięku - nie tylko w TVP1 i TVP2, lecz także w TVP SPORT HD.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×