TVP VOD - oferta. Wszystko, co wiemy o platformie Telewizji Polskiej

Platformy streamingowe prześcigają się w budowaniu atrakcyjnych ofert dla użytkowników. Sprawdzamy, co proponuje nam VOD TVP - czyli serwis streamingowy Telewizji Polskiej. Zobaczcie sami.

Multimedia

VOD TVP

vod.tvp.pl – polski serwis VOD należący do Telewizji Polskiej, uruchomiony w 2010 roku jako podstrona tvp.pl na której były umieszczane produkcje TVP. W 2017 r. do platformy dołączono funkcje TVP Stream. Platforma umożliwia odtwarzanie programów własnych TVP oraz licencjonowanych produkcji innych nadawców tj. BBC.

Co znajdziemy w serwisie i ile kosztuje VOD TVP?

Na vod.tvp.pl oprócz treści płatnych znajdziesz ponad 40 tys. materiałów wideo dostępnych bezpłatnie. Platforma oferuje również aplikacje mobilną. Uwaga! Treści wideo nie są dostępne z terytorium Ameryki Płn. Ze względów licencyjnych niektóre tytuły są dostępne jedynie w Polsce.

VOD TVP - cena

Koszt dostępu do pojedynczego materiału (odcinek serialu, film fabularny lub transmisje na żywo) portalu vod.tvp.pl:
- W przypadku przelewu opłata wynosi: 5 zł / 8 zł / 11 zł / 17 zł / 23 zł.
- Opłata przez SMS kosztuje: 6,15 zł / 9,84 zł / 13,53 zł / 17,22 zł / 23,37 zł.
Obydwa pakiety dostępne będą przez 24 godziny. Wskazanie, która cena z powyższego cennika ma zastosowanie do konkretnego materiału znajduje się przy jego prezentacji. Od momentu aktywacji kodu materiał można oglądać dowolną ilość razy przez 24 godziny tylko na jednym komputerze, w przeglądarce na której dokonano aktywacji kodu.

Na jakie seriale warto zwrócić uwagę w polskim serwisie VOD?Zobacz więcej

Koszt subskrypcji platformy:
- Okres testowy wynosi 0 zł przez 14 dni, po okresie testowym 30 dni to koszt 9,99 zł.
- Dostęp do treści w Strefie ABO w ramach potwierdzenia opłacania abonamentu RTV jest bez dodatkowych opłat.

Co możemy obejrzeć na VOD TVP?

Między innymi takie, produkcje jak: - "Genialna przyjaciółka"
- "Osiecka"
- "Ojciec Mateusz"
- "Arsene Lupin"
i wiele innych!

Jak korzystać z VOD TVP?

  • Dostęp do Strefy ABO przysługuje bez dodatkowych opłat osobom ustawowo zwolnionym z opłacania abonamentu RTV. Wymaga jednak założenia konta użytkownika TVP oraz przejścia weryfikacji potwierdzającej zwolnienie z opłacania abonamentu RTV.
  • Dostęp do Strefy ABO bez dodatkowych opłat otrzymują osoby fizyczne, które mają zarejestrowany odbiornik RTV i opłacają abonament radiowo-telewizyjny lub są ustawowo zwolnione z tego obowiązku. Ze Strefy ABO może korzystać również każda osoba, która zarejestrowała konto użytkownika TVP oraz wykupiła dostęp do Stefy ABO. Dostęp płatny to koszt 9,99 zł za 30 dni.
  • W Strefie ABO oferujemy dostęp do bogatego katalogu produkcji polskich i zagranicznych, w tym do filmów fabularnych, seriali, programów i filmów dokumentalnych.
  • Aby anulować subskrypcję musisz odpiąć swoją kartę kredytową. W tym celu przejdź do Twojego profilu a następnie kliknij w przycisk „Rezygnuję z płatności cyklicznej” i w następnym kroku potwierdź swoją rezygnację ze Strefy ABO.
  • Ze względów licencyjnych niektóre treści są dostępne tylko dla użytkowników na terytorium Polski. Abyś mógł korzystać z tych treści poza Polską podczas czasowego pobytu w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej konieczne jest przeprowadzenie weryfikacji. W tym celu podczas płatności użyj karty płatniczej wydanej przez bank działający na terenie RP.

Jak wygląda panel VOD TVP i jak z niego korzystać? Sprawdź:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×